Gratulacje dla Mr Julka!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Mr Julek, serdecznie gratuluje uzyskania tytulu doktora!!! Mialem dzisiaj przyjemnosc bycia naocznym swiadkiem Twojej obrony i musze Ci powiedziec, ze jestem pod wrazeniem Twojej wiedzy:)

P.S. Istnieje mozliwosc przeczytania Twojej pracy dr? Bardzo interesuje sie tym tematem i jestem ciekawy zwlaszcza czesci dotyczacej porownania Tok Pisin i j. angielskiego jako dominujacego w niektorych sferach zycia.

Pozdrawiam serdecznie i zycze wszystkiego dobrego!

Robert P.
Gratulacje!
O kurde, nie wiem, co powiedziec.
Nie sadzilem, ze tutaj ta informacja sie przedostanie. Dzieki Robert za mile slowa. Moj doktorat - chyba - bedzie za jakis czas w bibliotece, a moze kiedys jako ksiazka, who knows;)

Pozdrawiam serdecznie i rowniez zycze wszystkiego najlepszego :)
gratulacje za osiegniecie celu.

Take a bow, you deserve it.
Gratuluję również i życzę kolejnych sukcesów na drodze nauki.

BJK
Gratulacje Julek,
ale ten czas leci, pamiętam jak opowiadałeś o początkach studiów
:))
Mr Julku, serdeczne gratulacje!!! I podziw dla tempa z jakim to zrobiłeś.
I podziw dla tempa z jakim to
>zrobiłeś.

No właśnie! Przecież dopiero co zaczynałeś. Chyba że to ja parę lat gdzieś zgubiłam.

Gratulacje!
Zajelo mi to niecale 4 lata.
Serdecznie wszystkim dziekuje :)
Cześć!
Znalzłam Twojego e-maila na stronie internetowej. Nie wiem,czy aktualny, ale mam nadzieje, że tak :) Mam problem wybieram się w tym roku na anglistykę. Zarejestrowałam się na UŁ i UWR ale nie wiem gdzie iść. Mam tylko tydzień na zdecydowanie. Wrocław super, jako miasto, ale boję się o poziom nauczania na uniwerku. Jestem pasjonatką języka angielskiego. W zeszłym roku zdałam CPE. Chciałabym w przyszłości robić doktorat, interesuje mnie poezja i literatura. Proszę napisz, jesli możesz jakie mozliwości i poziom nauki oferuje Wrocław i który uniwersytet Wrocław czy Łódź bardziej byś polecał? Łódź słyszałam, że trzyma dość wysoki poziom, a we Wrocławiu jest deficyt i były tylko 1.6 osoby na jedno miesce w zeszłym roku. Z góry znaznaczam, że Poznań czy Warszawa odpadają (jakieś nieokreslone antypatie do tych miejsc).

Pozdrawiam
Loriana
Nie wiem skąd ktos ma informacje ze było 1,6 osob na miejsce. W tamtym roku na Uwr było 7,9 osob na miejsce. Na stronie Uwr, chyba nawet na stronie REKRUTACJI są dane, wystarczy tylko dobrze odczytywac dane zapisane w programie Excel ;). Jak sie otworzy pobrany plik to na dole widnieja trzy zakładaki: STANCONARNE I STOPNIA, STACJONARNE II STOPNIA, NIESTACJONARNE I STOPNIA więc musisz dobrze uważać którą zakładke patrzysz.
na innym forum też wyczytałam, że ktos napisał, że na ekonomie na Uwr w tamtym roku nie było nawet jednej sooby na miejsce ;/ co jest kompletna bzdura....
podaję linka do strony, gdzie znalazłam taką informację jak mam ją inaczej odczytywać? jest napisane wyraźnie "liczba kandydatów na 1 miejsce" 1.5 http://www.rekrutacja.uni.wroc.pl/?q=/node/10
Ja mam ten sam link, ale przeciez wyraźnie pisze, ze sa to studia NIESTACJONARNE (wiecziorowe) pierwszego stopnia. No chyba ze Ty chcesz na wieczorowe to spoko ;) ale myślałam, że na dzienne... Na dzienne (tak jak pisze) było przeszło 7 osob na miejsce co na anglistykę i tak nie jest az tak bardzo duzo.
masz racje, zwracam honor. 7.9 jestem zaskoczone to bardzo dużo! Teraz mam jeszcze większy dylemat czy większość idzie tam ze względu na urocze miasto czy poziom uniwersytetu...
1.5 osoby na miejsce bylo na studium wieczorowe licencjackie. Na studium dzienne licencjackie bylo 7.9 osoby na miejsce. Na studium dzienne magisterskie - 2.5, wiec - co by nie mowic - zadnego deficytu nie bylo :)

Oczywiscie polecam Wroclaw, ale sam jestem malo obiektywny, bo swietnie sie mieszka w tym miescie a i studia i 4 lata pracy na UWr wspominam jaka piekna przygode.

Pzdr.
Pamietaj o tym, ze UWr ma ponad 300 lat, jest drugim polskim uniwersytetem jesli chodzi o wiek, od lat plasuje sie w czolowce polskich uniwersytetow (UW, UJ, UAM i UWr naleza do tej czolowki). UL tez nie jest zly, ale ja bym chyba chcial studiowac w fajnym miescie, a Lodz wg mnie takim nie jest.

Pzdr
ja rowniez polecam Wroclaw,od roku robie mgr tutaj i jestem zauroczona,wczesniej mieszkalam w warszawie i zdecydowanie Wroclaw,uwielbiam..
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa