zaoczne- NKJA

Temat przeniesiony do archwium.
Chciałabym zdobyc licencjat,ale w trybie zaocznym.Zna ktoś z Was może jakis college w oklolicach Wrocławia?W dodatku niezbyt drogi?Tzn ok.1600 zl za semestr?
sprawdz wyzsza szkole filologiczna we wroclawiu, byc moze oni prowadza studia zaoczne licencjackie, poza tym: byc moze zaoczne albo wieczorowe maja: pwsz w walbrzychu i kolegium karkonoskie w jeleniej gorze. a jak i tam nie bedzie, to byc moze wyzsza szkola jezykow obcych w poznaniu, pzdr.
Dzięki za odpowiedź.Sprawdzałam szkołę w Poznaniu i nawet bym reflektowała.Co z tego, kiedy zajęcia są tam juz w piątek od 16,a ja pracuję do 17 (w dodatku we Wrocławiu).Wrocławska WSF jest z kolei b.drogą szkołą-500 zl miesięcznie.Niestety, nie stać mnie.
A słyszał ktoś może o szkole w Opolu?
opole:
1. NKJO Wolnego Stowarzyszenia Edukacyjnego Regionu Opolskiego ul. Arki Bożka 1, tel: (077)4557375 maja angielski zaocznie (w/g moich info) na zaoczne: rozmowa kwalifikacyjna, a jesli masz TOEFL\'a albo FCE mozesz sie dostac bez egzamu)

2. NKJO ul. gen. J. Hallera 9, tel: (077)4746724, maja angielski zaocznie

3. NKJO TWP, ul. Powstańców Śląskich 26, tel: (077)4542905, jest angol zaoczny

poznań:
1. Kolegium Języków Obcych UAM ul. Międzychodzka 5, tel: (061)8292743, 8292750 jest angielski zaocznie

2. Instytut Filologii Angielskiej, Wydział Neofilologii - maja licencjacką anglistyke zaoczna www.amu.edu.pl

A JA ZDAJE 7 LIPCA DO WROCKA NA UZUPELNIAJACE, MAM NADZIEJE ZE SIE UDA, CHOC ROZNIE MOZE BYC, POZDROWKA

I jak poszło na egzaminie?jestes juz na kuźniczej 22?
Dzięki za wyczerpujące odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie
jestem na kuzniczej, udalo sie i jestem baaaaaaaaaaardzo szczesliwy z tego powodu:)))) pozdrawiam rowniez gorąco!!!!
A czy są jakieś zaoczne studia z angielskiego w okolicy Rzeszowa?
Dzieki za info z góry.
>>Julek jestes taki obcykany, wiesz moze cos o studiach zaocznych w okolicach Bielsko - Katowice??
Dzieki wielkie za kazda informacje!

Beti
hmmm juz staram sie cos szukac:
1) Akademia Techniczno-Humanistyczna, na Wydziale humanistyczno-spolecznym tel. (033) 813 6585 filologia angielska

2) Wyzsza Szkola Humanistyczno-Ekonomiczna w Bielsku-Bialej filologia angielska licencjacka - http://www.wseh.pl/

3) polecam jeszcze sprawdzenie Wyzszej Szkoly Zarzadzania Marketingowego i Jezykow Obcych w KAtowicach, www.gallus.pl; 40-594 Katowiece, ul. Gallusa 12 tel: centrala: 2[tel]do 210, rekrutacja: 2[tel]do 214

pzdr.
1) Uniwersytet Rzeszowki, Wydzial Filologiczny, studia: filologia angielska (licencjackie zaoczne + mgr uzup. zaoczne) Rzeszów, ul. Rejtana 16 B, tel. (17) 862 56 28 w. 1052

2) Wyzsza Szkola Spoleczno-Przyrodnicza, Lublin ul. Chojny 2, tel/fax (81) 7407240, filologia angielska licencjacka dzienna, wieczorowa, i zaoczna www.wssp.edu.pl

3) PWSZ w Krosnie, Instytut Humanistyczny, (Krosno, ul Kazimierza Wielkiego 8, tel (013) 4375540, jezyk angielski studia wieczorowe

4) Nauczycielskie kolegium Jezykow Obcych w Przemyslu, Przemysl, ul. Kosciuszki 2 (016) 6789157, jezyk angielski studia wieczorowe

5) NKJO Promar International, Rzeszow, ks. Jalowego 23 a, (17) 8520695, jezyk angielski, studia wieczorowe

6) NKJO Sanok, ul. Mickiewicza 11, tel/fax. (13) 4630348 , jezyk angielski, studia zaoczne

prosze jednak o sprawdzenie tych wiadomosci!!!! pzdr.
kasiu, polecam wyzsza szkole lingwistyczna w czestochowie, relatywnie niedroga i bardzo dogodne terminy zjazdow.pozdrawiam
Moi drodzy, a czy w Krakowie znajdzie się coś czaocznie?
Temat przeniesiony do archwium.