AP (UP) - sum językoznastwo

Temat przeniesiony do archwium.
Wybieram sie na sum na AP/UP, najprawdopodobniej na specjalizacje: jezykoznastwo. Jak wygląda egzamin: ile pytań, jak szczególowych odpowiedzi komisja oczekuje, generalnie czy egzamin oceniacie jako trudny czy srednio trudny?;)Bo latwo pewnie nie jest. Z gory dzieki za pomoc!
na stronie neofilologii UP pod zakładką filologia angielska/rekrutacja są wszystkie zagadnienia wypisane i polecane pozycja książkowe.
Łatwo nie jest przy tym jak 40 miejsc na dzienne, czyli 10 na specjalizację, a innej anglistyki dziennej sum nie ma, bo UJ w tym roku nie otwiera, tylko zaoczne.
Ja szczerze liczę, że jako absolwentka studiów licencjackich tam się dostanę i 25 innych osób ode mnie z roku też na to liczy, hehehe;)
Prawde mówiąc miałam na myśli zaoczne studia. Oczywiscie na stronie AP bylam, mam zagadnienia. Ale chciałam sie dowiedziec, jak egzamin wygląda od strony kogos kto juz przez to przeszedl:)
:) na zaoczne w sumie jest to samo, tyle, że do wyboru jeszcze kulturoznawstwo, też chętnie bym poczytała opinie ludzi, którzy przeszli przez to. W tamtym roku był jeszcze egzamin pisemny z języka samego, ale to znieśli, została sama rozmowa, nie wiem czy to źle czy dobrze;)
Troche szkoda że zniesli bo tak juz czesc rywali odpadla by na pisemnym;) nadal czekam na jakiekolwiek rady co do egzaminu. Gdzie sie podziali wszyscy jezykoznawcy z AP?:(