jak wam sie studiuje w IFA UWr.?

Temat przeniesiony do archwium.
do pytanie kieruje do studentow z IFA UWr. jak Wam sie studiuje? jestescie zadowoleni z zajec, z programu, z mozliwosci jakie oferuje IFA? pzdr.
A jak TOBIE się studiuje w IFA we Wrocławiu? Jesteś zadowolony z zajęć i programu? Pytam, bo za parę tygodni zaczynam tam zajęcia i ciekawi mnie każda opinia... Zdaje się, że licencjat robiłeś na innej uczelni, prawda? Coś mi tak świta w głowie, że kiedyś czytałam Twoje posty... Ale mogę się mylić:-)
Ha, jednak z pamięcią jeszcze u mnie dobrze...:-). Przejrzałam Twoje posty i wszystko się zgadza.

Przyłączam się do prośby Mr julka; szczególnie interesują mnie opinie, refleksje, opowieści na temat pierwszego roku.
wlasciwie to moge powiedziec w czasie przeszlym, ze studiowalo mi sie na mgr uzup rewelacyjnie - poswiecalem sie tylko temu co mnie kreci, spokojnie pisalem sobie pracke, chodzilem na ciekawe zajecia dodatkowe, a przede wszystkim poznalem swietnych ludzi. teraz tez nie narzekam, bo juz rozpoczalem rok akademicki, jest naprawde swietnie, zajecia sa bardzo ciekawe no i robi sie to, co czlowieka interesuje. pzdr.

ps. a zaczynasz studia na 1 roku licencjackich czy mgr? i dziennie czy wieczorowo? if u have gg, we can get in touch, my nr: 3140554
Wie może ktoś ile trzeba było mieć najmniej punktów na etapie szkolny olimpiady w roku 2003/2004 by dostać się dalej? 40 , czy więcej?
A mogę się zapytać, gdzie ci się udało zacząć ten rok akademicki?
rozpoczalem juz rok akademicki na jednym z dunskich uniwersytetow, na ktory dostalem sie dzieki wlasnie IFA - jest naprawde duzo cikawych propozycji wyjazdow w ramach socrates-erasmus programme. pzdr.
Zaczynam I rok studiów licencjackich dziennych, w ramach MISH. Do magisterskich zatem jeszcze 3 lata... Mam pytania o program Socrates-Erasmus: jakie były wymagania w IFA? Czy zgłosiło się wielu chętnych? Na jak długo udało Ci się wyjechać do Danii? Najlepiej napisz mi wszystko, co możesz o tym powiedzieć, jeśli znajdziesz chwilkę i odrobinę chęci : [email] Będę bardzo wdzięczna!
I jeszcze jedno pytanie: czego dotyczy Twoja praca magisterska?
Wybacz, że zasypuję Cię pytaniami...

Btw, I don\'t have gg. I don\'t trust it ;-)
Alaruna co oznacza skrót MISH????
Co prawda nie jestem Alrauna ;) ale mam nadzieje ze sie Ona nie obrazi jak wyjasnie skrót MISH - Międzywydziałowe Indywidualne Studia Humanistyczne
Nie obraziłam się :-). Indywidualne - czasem też Interdyscyplinarne, ale chodzi o to samo.
zaczal sie nowy rok akademicki wiec czekam dalej na opinie, jak wam sie studiuje w IFA UWr. pzdr.
studiuje misie fajnie
a ty julek zamiast mykac po necie to ruszaj z koksem ;)
studiuje i jestem niestety bardzo rozczarowana tym co oferuje ifa uwr. Promotor jest niekonkretny, nie pomaga, tematyka zajeci nijak sie ma do kierunku ktory mialam studiowac.Jednym slowem zaluje ze tutaj przyszlam.
oooo! to kiepsko trafilas:/, ja juz koncze i jestem naprawde zadowolony. fajne zajecia i promotor - czlowiek kompetentny i swietny (tylko ciiii, bo sie dowie;) no i wyjazd na stypendium - rewelacyjna sprawa!!!

a z czego piszesz prace mgr?

pzdr.
no wlasnie wiem wiem czy bezpiecznie jest mowic...
mysle ze dyscypline, z ktorej piszesz, mozesz podac. ja juz sobie 'obcykam' wiecej u kogo:)

pzdr.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe

 »

Pomoc językowa