gdzie studiować angielski, pomocy

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć wszystkim, najprawdopodobniej widzieliście już pełno podobnych postów(tak jak i ja), ale nie za bardzo mogłem się w nich odnaleźć. Proszę was o pomoc. Jestem w klasie maturalnej, i mam zamiar zdawać angielski na poziomie rozszerzonym, hiszpański i polski na poziomie podstawowym. Proszę, powiedzcie mi, gdzie mógłbym połączyć te dwa języki piękne języki(angielski i hiszpanski rzecz jasna:P)? Interesują mnie także wasze propozycje studiów samego języka angielskigo :) Proszę o nie zamieszczanie uczelni płatnych, gdyż takie mnie nie interesują. Z góry dzięki serdeczne za pomoc wszystkim.
jako przyszly student zapoznaj sie ze slowem 'research' - poszukaj sam, wtedy zapytaj czy ktos tam studiuje. Niestety nie mam checi ani czasu robic to za Ciebie.
skoro nie masz ani checi ani czasu, to twoj komentarz jest zbedny, uwierz mi, ze poswiecilem GODZINYYY na szukaniu odpowiednich studiow.
sam angielski możesz studoować na filologii angielskiej. Rozumiem, że szukałeś takich studiów i żadne Ci nie odpowiadają?
odpowiadaja, ale jakos strasznie sie boje filologii angielskiej(nie wiem czy potrzebnie), prosilbym takze studentow filologii o wypowiedzenie sie na temat tego kierunku(czy jest ciezko, czy duzo czasu trzeba poswiecac itp.).
To polecam angielski jezyk biznesu - miejsca sa jeszcze np. w Panstwowej Wyzszej Szkole Zawodowej w Nysie. Wg mnie warto tam studiowac!

pzdr.
tak, wydaje sie swietne, ale sa to studia licencjackie
a jakich oczekujesz?
>miejsca sa jeszcze np. w Panstwowej Wyzszej Szkole Zawodowej w Nysie.

On jest w klasie maturalnej :-)
no oczekuje magisterskich, jak chyba kazdy:P
no ale chyba bedziesz musial je robic dwuetapowo, bo nie wiem czy jednolite filologiczne znajdziesz. To wbrew pozorom nie jest glupie rozwiazanie, bo naprawde moze Ci sie odwidziec studiowanie filologii i wtedy magisterskie studia mozesz zrobic z czegos innego

angielski i hiszpanski mozna chyba studiowac w ILS na UW. Ale nie weim, co trzeba zrobic zeby sie dostac.
Oj, no nie doczytalem :D
W Polsce nie znajdziesz juz jednolistych studiow filologicznych. Wszystkie sa "przelamane" na 2 etapy.

Pzdr.
>angielski i hiszpanski mozna chyba studiowac w ILS na UW. Ale nie weim, co trzeba zrobic zeby sie dostac.

na maturze oba jezyki rozszerzone.
tak tak, wiem ze kazde studia sa teraz 2 etapowe, chodzi mi tylko o to, ze szkola w Nysie nie oferuje studiow magisterskich z tego kierunku z tego co widzialem
no własnie ;( i potem trzeba uderzać na filologię
Temat przeniesiony do archwium.