NKJO Sucha Beskidzka

Temat przeniesiony do archwium.
czy ktoś z was chodził własnie do tego kolegium? jakie macie zdanie o nim? kontynuowaliscie nauke po ukonczedniu tego nkjo?
ale tłok na tym wątku! sorry za sarkazm, ale też chciałabym się czegoś dowiedzieć, może jednak czytają nas studenci z Suchej Beskidzkiej?
JESLI CHODZI O NKJO W SUCHEJ BESKIDZKIEJ..............
studia nie należą do najłatwiejszych- jest dużo nauki ale to owocuje podczas dyplomu. Ja skończyłam to nkjo w tym roku i choć był stres przetrwałam i mam dyplom!!!!Wykładowcy są sympatyczni ale również wymagający. Katdra nauczycielska jest młoda i pozytywnie nastawiona do życia. Minusem studiowania w Suchej jest brak życia studenckiego-jedyne co mogę odradzić to mieszkanie w akademiku- niestety trzeba go dzielić z ludźmi z wzw witosa- liceum i zawodówka.

jesli sie zdecydujecie na studiowanie w nkjo nastawcie sie na naukę bo faktem jest że mnóstwo osób odpada- ale często na własne żczenie

trzymajcie się ciepło
pozdrawiam
asia
Hello! A mogłabys odpowiedzieć na kilka moich pytan? Bardzo mi na tym zalezy. Jakie tam są przedmioty? To jest Kolegium Nauczycielskie, więc jak z tymi przedmiotami jak: psychologia..etc? Bardzo ciezkie? A co z literaturą? Czy duzo jest przedmiotów związanych z lit i kulturą? Bo ja słyszalam że w kolegiach jest ich mniej niż na normalnej filologii.
Jesli bys mogla to napisz co nie co :)

Pozdrawiam goraco!
Przedmoity na I roku w Nkjo Sucha B

I semestr:
Reading
Listening
Speaking
Integratet Skills
Grammar
Writing
Studdy Skills
Metodyka
Kulturoznastwo Amerykańskie
FONETYKA(masakra)
Informatyka :-)
_______________________________________
II semestr dochodzi:
Psychopedagogika
Drugi język: Niemiecki lub fracuski (putain!)

A literarura jest na 2 roku i jest bardzo przyjemna( zależ na kogo się trafi)



Jednym słowem jest zajebiście................................TRUDNO

Ale trzeba przyznać dobrze uczą!

Jak jakies pytania to pisac na [email]
A nie wie ktos jak jest z jezykiem niemieckim, pbo na forum j. niem. nie ma zadnych informacji :(
...ale głupoty pisałem jak byłem młodszy.... hehe

wszystko co napisałem powyżej już nieaktualne...
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Business English