kanada

Temat przeniesiony do archwium.
witam
planuje wyjazd do kanady z sokratesa do winnipegu i szukam osob ktore cos wiedza o pracy w kanadzie. chcialabym tam tez troche popracowac bo wiadomo zaoszczedzic mozna . Slyszalam ze mozna pracowac ale tylko na terenie kampusu , to prawda czy moze cos sie zmienilo ??? prosze o rady :)))
aaa zazdroszcze ci takiego wspaniałego stypendim, trudno było?co bedziesz studiował? podaje linka odnośnie twojego pytania
http://www.cic.gc.ca/english/press/05/0512-e.html

powodzenia!
no hej . jestem na prywatnej uczelni i studiuje dwie filologie . u nas wyjazd na taka uczelnie to pestka wiec korzystam :) dzieki na linka . pozdrawiam
hm niby ze z prywatnej uczelnii to latwiej z sokratesa skorzysatc?chetmie skorzystam, podja szcegoly. a ja bylam rok w kanadzie, 5 godzin od bc.i rzeczywiscie jako studentka to tylko na kampusie, chyba ze u prywatnych przedsiebiorcow na lewo, ale za minimum wage i nie na dlugo, bo sie zawsze boja i nie maja jak sie rozliczac z u. skarbowym. i kanadyjczycy sa przepisowi, wiec predzej z hindusami/chinczykami/grekami sie dogadasz. moje [gg] . pisz to sie wymienimy informacjami
Witam !
Jak mozna sie dostac na uczelnie w Kanadzie ,jak wogole organizuje sie taki wyjazd wiza szkoła itp. ?
Pozdrawiam
chce studiowac lingwistyke w Kanadzie. czy ktos ma jakies pojecie na ten temat? jakie sa warunki przyjecia? czy trzeba zdawac egzaminy platne czy mozna zalatwic to jakos inaczej?
Temat przeniesiony do archwium.