polska matura a UK

Temat przeniesiony do archwium.
Witam
Planuje studiowac pielegniarstwo w UK i juz troche sie interesuje w tej sprawie.. najbardziej prawdopodobne jest ze zloze dokumenty na Napier University w Edinburgh lub caledonian University w Glasgow.. mam nadzieje ze uda mi sie dostac z polska matura, bo niestety nie myslalam wczesniej o studiach w UK,, dlatego nie poprawialam matury, nie probowalam zdawac egzaminow brytyjskich,, wiec w chwili obecnej juz jest za pozno na to wszystko..

ale do rzeczy :) chcialam sie zapytac czy advance exam to oznacza rozszerzona polska matura?
temat był wałkowany x razy, nawet przeze mnie, chocby tu: https://www.ang.pl/forum/studia-za-granica/200549

poza tym, gdzie w Entrance requirements znalazłaś coś o advance exam ?
edytowany przez Ericture: 30 wrz 2010
Cytat: Ericture
temat był wałkowany x razy, nawet przeze mnie, chocby tu: https://www.ang.pl/forum/studia-za-granica/200549

poza tym, gdzie w Entrance requirements znalazłaś coś o advance exam ?

Nigdzie nie znalazlam, wyslalam emaila i otrzymalam taka informacje.
Czytalam twoj "super" post wczesniej w temacie studia w szkocji i nie znalazlam odpowiedzi na moje pytanie, dlatego napisalam dla kogos kto jest bardziej zorientowany. Wprowadzasz dodatkowo ludzi w blad, ze "ze swieca trzeba szukac uniwersytetow , ktore przyjmuja z polska matura", a daleko szukac nie trzeba w szkocji bo np nie ma z tym problemow na University of Edinburgh, queen margaret uni czy Glasgow University.

kiniach,

dlaczego od razu z takim jadem? ;) nie staram się być 'super' ani ja ani mój wcześniejszy post nie miał taki być, więc nie wiem, skąd ten sarkazm. i z całym szacunkiem, ale nie staram się wprowadzić ludzi w błąd, wręcz przeciwnie.
Cytat: Ericture
kiniach,

dlaczego od razu z takim jadem? ;) nie staram się być 'super' ani ja ani mój wcześniejszy post nie miał taki być, więc nie wiem, skąd ten sarkazm. i z całym szacunkiem, ale nie staram się wprowadzić ludzi w błąd, wręcz przeciwnie.

Wybacz sarkazm.. ale nie naleze do osob, ktore trzeba prowadzic za raczke.. od dluzszego czasu czytam posty na tym forum dotyczace studiow i nie znalazlam akurat odpowiedzi na moje pytanie..
zirytowala mnie wypowiedz, ze temat byl walkowany, naprawde?
zreszta i tak sama nie potrafilas odpowiedziec na to pytanie.. i nadal nie jestem pewna czy chodzi o mature rozszerzona
kiniach,

Już bez żadnych sarkazmów i nieprzyjemności, forum jest po to, żeby rozmawiać, a nie kłócić się (ja przynajmniej nie miałam takiego zamiaru). Czy możesz sprecyzować czy napisali advance czy advanced? Bo to robi różnicę. Albo najlepiej, czy mogłabyś zacytować ten email, żeby znany był kontekst?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie