Studia Architektura w Londynie- pomocy

Temat przeniesiony do archwium.
Witam serdecznie wszystkich forumowiczow!
Mam na imie Karol i chcialbym rozpoczac studia na kierunku Architektury, na ktoryms z londynskich uniwersytetow. Poszukuje osob, ktore studiuja na tym kierunku i moglyby udzielic mi pewnych porad.
Glownie kwestia opiera sie o to, ze zawsze bylem umyslem humanistycznym. Jednakze po ukonczeniu studiow licencjackich na kierunku Socjologia Reklamy i Komunikacji Spolecznej, na Uniwersytecie Śląskim, prawdopodobnie za sprawa pracy w sektorze budowlanym- doszedlem do wniosku, ze Architektura jest przedmiotem, ktory mnie fascynuje i ktory chcialbym ukonczyc. Problem polega na tym, ze mature (stara) zdawalem z angielskiego (5), polskiego (5) i historii (4 i 5). Studia zakonczylem z wynikiem dobrym. Jednak jesli chodzi o przedmioty scisle, byly to jedyne trzy na swiadectwie, z ktorych mialem 3. Poza tym wydaje mi sie, ze mam "jakies" zdolnosci plastyczne, rysunek lubie od dziecka. Wydaje mi sie, ze atutem moze byc fakt kilku letniej pracy w sektorze budowlanym w Wielkiej Brytanii (wraz z uzyskaniem NVQ2- kwalifikacji zawodowej), lecz nie zdziwie sie jesli to tylko mrzonka..
Tak czy inaczej nie jestem pewny czy ze swoimi kwalifikacjami jestem dobrym kandydatem na takie studia i martwi mnie kwestia przedmiotow scislych.
Dlatego bardzo mocno prosilbym kompetentnych osob o pomoc w podjeciu odpowiednich krokow i przebrnieciu przez aplikacyjny proces. Bede wdzieczny za kazda rade.
Pozdrawiam, klaniam sie! ;) swoja drogą rozpisalem sie nieco..
Poszukaj ktory Uni oferuje ten kierunek. Napisz do Faculty ktora sie tym zajmuje opisujac swoja historie. Oni Ci doradza. Nie piszesz, ale mam za dane ze poziom ang u Ciebie jest ok zeby Cie przyjeli. Nikt Ci nic nie moze poradzic, bo kazde Uni ma prawo wyboru studentow ktorych chce. Aha, i pamietaj ze studia mgr sa platne. Poszukaj ile beda kosztowaly jak studia licenc. maja juz byc 7,000 funtow za rok.
dzieki wielkie. Tak zrobie.
Studiujesz Architekture?