Studia w Anglii 2006/2007

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,
chcaiłbym nawiazak kontakt z osobami które beda(juz widza) lub chca studiować w Angli. Chodzi mi o wzajemna pomoc sobie w sprawach typu doszlifowywanie podania, kwestie formalne i techniczne, w koncu wiadomo ze w kilka osob łatwiej i sie nei zapomni o czyms, a samemu nigdy nic nie wiadomo. Moj e mail to " [email] " a [gg] . Ja aktualnie koncze formularz UCAS(kilka szczegolow) i jestem gotow wysylac podanie. Aha kto sie orientuje jak zaplacic z Polski na konto UCAS?

Ps. Prosze o nie pisanie pytan typu" Tez chce studiowac, wez powiedz co zrobic? i innych tak ogolnych "
No ludzie jak z wami nikt nie chce studiowac tam :) ?
temat zostal juz poruszony w innych watkach na forum.
Poza tym ludzie wola odpowiadac na pytania na forum, a nie przez maile.
Czesc Mam na imie Iza W tym roku w wakacje bylam w Londynie Po powrocie do domu zaczelam powaznie myslec o studiach w UK a dokladnie wlasnie w Londynie Jestem obecnie studentka 3 roku Akademii Muzycznej w Bydgoszczy Myslalam o kontynuacji tego kierunku ale takze o paru innych Odwiedzilam mnostwo stron z uczelniami wyzszymi Jednak nadal nie wiem od czego tak naprawde zaczac Jezeli masz juz jakiekolwiek doswiadczenie lub wiesz co nalezy zrobic aby wyslac swoja aplikacje bede bardzo wdzieczna za pomoc
Czesc Iza-musisz najpierw określić czy będzie Cie na to stać,potem odezwać się do konkretnej uczelni do dziekanatu i spytać ich o możliwość kontynuacji swojego kierunku;btw. też jestem z Bydgoszczy.Pozdrawiam
Ja już prawie skończyłam aplikacje na UCAS i wysyłam ją pod koniec tygodnia, lub na początku przyszłego:)
Wybieram się do Londynu na studia.
mój nr GG= 2103835
Temat przeniesiony do archwium.