RGU 2012/2013

Temat przeniesiony do archwium.
Hej, zastanawiam się nad studiami w Aberdeen, konkretnie RGU. Czytałam o sfinansowaniu ich przez szkocki rząd. Jak mogę złożyć wniosek o przyznanie takiego stypendium?
Są tu może inni zainteresowani studiowaniem na RGU?
Studia w Szkocji fundowane są przez SAAS. Po dostaniu oferty (unconditional lub conditional) na ich stronie wypełnia się odpowiedni formularz. SAAS funduje naukę jednorazowo, przez maksymalnie 5 lat i dla tych, którzy w swoim własnym kraju (jak np. my w Polsce) nie mieli studiów opłaconych przez ich rząd (to znaczy, nie opłacą, jeśli w Polsce uzyskałeś jakiś tytuł na publicznej uczelni).
Super, dzięki. A nie orientujesz się, czy jest taka możliwość, że SAAS nie sfinansują nauki? I jeszcze chciałam zapytać czym są angielskie 'courses" czytałam na stronie RGU, ale nie wiem czy działa to tak jak w Polsce. Czy to są poprostu kierunki studiów, a Business, Management and Accounting to wydział ? :)
Cytat: Bsh
Super, dzięki. A nie orientujesz się, czy jest taka możliwość, że SAAS nie sfinansują nauki?

Jeśli SAAS nie zapłacił Ci nigdy wcześniej jakiejkolwiek innej nauki lub jeśli nie studiowałeś/aś nic wcześniej w Polsce za darmo, to nie. Jeśli jesteś w sytuacji maturzysty wybierającego się na studia, to SAAS z pewnością opłaci czesne.

Cytat:
I jeszcze chciałam zapytać czym są angielskie 'courses" czytałam na stronie RGU, ale nie wiem czy działa to tak jak w Polsce. Czy to są poprostu kierunki studiów

Tak, to są kierunki. I tak przy okazji, jeśli szukasz, to patrz wyłącznie w zakładce undergraduate.
Witaj! Ja będę aplikował na RGU. Jakim kierunkiem jesteś zainteresowana?
Na pewno BUSINESS, MANAGEMENT and ACCOUNTING. I teraz zastanawiam się nad kierunkiem. Podoba mi się International Business Management. A Ty nad jakimi kierunkami myslisz? ;)
Media i Communication with PR, ale także zastanawiam się nad Photographic and Electronic Media. Niestety idąc na fotografię wymagają ode mnie rysunków:/
Damian, jakie przedmioty będziesz zdawał na maturze? :)
W rozszerzeniu angielski, geografia i WOS
Temat przeniesiony do archwium.