Studia w UK czy USA?

Temat przeniesiony do archwium.
31-37 z 37
| następna
Po twoich wpisach widzę, że pokonasz mnie doświadczeniem, więc zaprzestanę dalszej dyskusji.

PS. Na 100% bym nie znalazła żadnych argumentów, co najwyżej może bym znalazł ;)
I alleluja...
Jeżeli chodzi o studia za granicą, to myślę że warto zwrócić się o pomoc do jendej z wielu firm działających w polsce, które takie wyjazdy organizują. Uważam, że przed podjęciem studiów należy spróbować swoich sił na wakacyjnych kursach językowych, przed podjęciem studiów w stanach, byłem na intensywnym kursie w USA, nie jest to tania impreza, ale myślę że warto zainwestować w siebie, tym bardziej że zainwestowane pieniądze prędzej czy później się zwrócą :) Acha, jeżeli chodzi o szkołę, to polecam EF Education, korzystałem z ich usług i jestem bardzo zadowolony :)
Jeżeli chodzi Ci o te firmy które pomagają złożyć podania na uczelnie to już wolę zrobić to sama. A niestety ja nie mam z czegow siebie inwestować więc od razu taki wyjazd jest wykluczony. Ale za to możliwe że będę mogła pojechać w te wakacje do Londynu do pracy i myślę że to tez pomoże w nauce języka. Dzięki za rady;)
Wiesz, nie zrozum mnie źle, nie jestem bananem. Na wyjazd kase zbierałem od dłuższego czasu, pracując np. jako kelner, teraz zresztą też pracuję. Praca za granicą to fajna sprawa, słyszałaś może o programie Cultural care Au Pair? Jedziesz do USA i opiekujesz się dziećmi, o ile dobrze pamiętam to koszt imprezy wynosi 1400 pln w tym bilet lotniczy ! dodatkow dostajesz 200 dol tyg pensji :), Kiedyś myślałem żeby pojechać na ten program, ale to chyba raczej dla dziewczyn :P aaa o ile pamietam jest też opcja ze studiami i pracą z dzieciakami :)
Ale ja nei myślałam o tobie źle. Ale jeżeli tak to zabrzmiało to bardzo przepraszam ale miałam ostatnio ważny egzamin i troche przemęczona byłam;) Słyszałam i nawet poważnie o tym myślałam ale po pierwsze moge tylko w wakacje , po drugie musze mieć 18lat a ja urodziny mam 2 września co sprawia że mogłabym jechać dopiero w wakacje przed studiami. A po za tym jakoś bardziej mnie interesuje UK w szczególności Anglia. A swoją droga to ty chciałeś /poszedłeś na studia za granice??
Tak, studiuje i pracuje w http://www.ef.pl/ kursy językowe :)
Temat przeniesiony do archwium.
31-37 z 37
| następna

« 

Pomoc językowa