University of Huddersfield 2012/13

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!
Mam pytanie, czy ktoś w tym roku aplikuje na uczelnie University of Huddersfield w Anglii? :)
Jeśli tak, to jakie kierunki preferujecie? Dawno składaliście aplikacje i czy wasze podania zostały pozytywnie rozpatrzone?
Może ktoś już tam studiuje i może w miare opisać atmosfere i ogólnie nakreślić jak wygląda studiowanie?
Ja jestem w trakcie składania aplikacji, ale kompletnie nie wyobrażam sobie tam studiować, trochę się stresuje, bo wiadomo inny język, inny kraj, ale zawsze chciałem spróbować!
chcesz zacząć studia w tym roku? jakim cudem 'składasz' aplikację, skoro termin był do stycznia?
oliwka-
no to jest ciekawe pytanie....
nie możliwe, że do stycznia, ponieważ nawet na stronie internetowej jest napisane, że możliwość składania aplikacji jest do czerwca, lecz te w czerwcu mają najmniejszą szanse na dostanie się.
Ponadto składam aplikację nie sam, tylko przez stronę rbeducation i osoba, która mi pomaga nic nie mówiła, że termin składania aplikacji jest już zamknięty.
te do czerwca, są tylko resztkami, zaklasfikowanymi jako "późne aplikacje" i chociaż nikt Ci nie zabroni złożyć, to żadna uczelnia nie ma kompletnie żadnego obowiązku w ogóle na taką późną aplikację spojrzeć. jeśli spojrzy, to tylko dlatego, że jest kiepską uczelnią z kierunkami, na które nikt nie chce iść i tym samym mają nadwyżkę miejsc. więc tak naprawdę niezbyt się to liczy. a to, że pomaga Ci jakaś tam firma - ja znam takie firmy. i już niejedna osobna na tym forum miała przez nich 'załatwiane' studia, czyli albo wychwalony uniwersytet o randze Wyższej Szkoły Machania Widłami, albo magiczne zagubienie dokumentów, albo nieprawidłowe wypełnienie/nie wypełnienie na czas aplikacji. Jakbyś trochę pobył w temacie studiow i poczytał, to bys nie pisał takich głupot. podsumowując: dużo zdrowia i powodzenia życzę ;)

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia