Akademia Sztuk Pięknych w Londynie

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć, wląśnie skończyłem Liceum i chciałbym się dowiedzieć jednej żeczy.
Chciałbym studiować w Akademi Sztuk Pięknych w Londynie, na wydziale tkanina i projektowanie ubioru. Ale mam taki problem, ponieważ nie pochodzę z jakiejś bogatej rodziny to chciałbym wiedzieć czy miałbym szansę się tam dostać?
Mam tylko talent w tym co robię i tyle...ale wiem że takie studia są bardzo drogię i dlatego chciałbym wiedzieć czy ludzie jakbym z marginesu społecznego mają szanse na takie studia?

Mam ogromny talent do rysowania i projektowania, zdałem też historię sztuki na poziomie rozszerzonym, moj wynik to 98%.
Cytat: jacek2490
Cześć, wląśnie skończyłem Liceum i chciałbym się dowiedzieć jednej żeczy.
Chciałbym studiować w Akademi Sztuk Pięknych w Londynie, na wydziale tkanina i projektowanie ubioru. Ale mam taki problem, ponieważ nie pochodzę z jakiejś bogatej rodziny to chciałbym wiedzieć czy miałbym szansę się tam dostać?

uczelnie obchodzi tyle, zebys mial oplacone czesne - a na to sa kredyty i pozyczki. skad uczelnia ma wiedziec, ile masz w portfelu? nikt Cie o to nie zapyta. liczy sie matura, portfolio, zainteresowania i talent, a nie tyle, ile Twoi rodzice zarabiaja. z tym, ze wiadomo, fundusze na studia i zycie trzeba miec, Londyn jest cholernie drogi. wiecej bym sie przejela tym, czy bedziesz mogl sie na studiach utrzymac a nie tym, ze nie dostaniesz sie z powodu zawartosci portfela.
Po prostu potrzebny jest TALENT.
Z tym, że jeżeli nie złożyłeś wcześniej podania to już trochę za późno.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa