[Studia UK] UCAS, Matura i wymagania [ Uni of Derby]

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć wszystkim. Został mi rok technikum informatycznego i wpadłem na pomysł studiowania za granicą. Od dawna interesuje się grafiką 3d i tworzeniem gier i nawet pracowałem już w zawodzie, więc kierunek Computer Games Modelling and Animation na uniwersytecie w Derby jest zwyczajnie dla mnie. Rozmawiałem z paroma osobami uczęszczającymi do zagranicznych placówek, czytałem to forum i strone uniwersytetu, ale nadal nie jestem w stanie zobaczyć szczegółowych warunków przyjęcia. Na stronie uniwersytetu ( http://www.derby.ac.uk/courses/computer-games-modelling-and-animation-ba-hons/ ) pisze jedynie, że z A2 (czyli jeśli dobrze wyczytałem z "angielskiej matury") trzeba mieć 240UCAS pointsów. Szczerze mówiąc nie dużo mi to mówi. Nie wiem co mam zdawać i mniej więcej jak dobrze musze zdać. Czy ktoś byłby na tyle miły i chciałby mi conieco wytłumaczyć? Dzięki wielkie za każdą cheć pomocy.
pozdrawiam, Wowoz.
cześć,
napisz do nich maila z zapytaniem o wymagania na dany kierunek który ciebie interesuje.
zapytaj ile rozszerzen wymagają i czy overall jest liczony z basic+extended czy z samych extended subjects.
pozdrawiam
Tak zrobilem :) napisalem do nich maila z zapytaniem.
Co do języka. Jak to jest? Ciężko zrozumieć? Niby nie mam problemu z angielskim i w zamiarach mam zamiar zdać tą mature z angielskiego z rozszeżeniem, ale wiadomo - to Polska. Jak wyglada sytuacja za granicą?

« 

Pomoc językowa

 »

Programy do nauki języków