comunity college czy szkoła policealna

Temat przeniesiony do archwium.
zamierzam jechać za granice na stałe.
zastanawiam sie nad ewentualną dalszą edukacją bo właśnie skończyłam LO.
lepiej jest iść tu w polsce do szkoły policealnej czy do comunity college w uk lub usa?
chce zrobić sobie w rok lub dwa szybko jakiś zawód..na studia sie nie wybieram.
co proponujecie skoro wiąże swoją przyszłość z uk lub usa?
jakie są wymagania przyjęcia do comunity college ? cty są jakieś ograniczenia wiekowe ? czy moge nawet w wieku 30 lat iść do comunity college. jakie są mniej więcej wymagania względem matury ? bo w polskiej policealnej nie trzeba matury ani nic nie wymgają
Proponuję poczytać trochę na ten temat. Skoro chcesz wyjechać do UK lub USA to zapewne znasz język wystarczająco by nikt nie musiał szukać za Ciebie.
gdybym znalazła info w necie i miała czas to bym nie pytała tutaj.
od czegoś jest chyba to forum.....ale no cóż...polacy już tacy są, że nie są skorzy do pomocy...co za naród ...
To dopiero sposob na latwe zycie:
Wymagaj i oczekuj, w razie niespelnienia obwin nie jedna osobe czy dwie, ale caly narod, a najlepiej swiat.
Wyjedz prosze do tych upragnionych miejsc, gdzie ludzie sa pelni milosci, zyczliwosci i checi niesienia pomocy, ale miej natomiast wystarczajaco duzo przyzwoitosci by nie bluzgac na Polakow.
Cytat: kama2468
gdybym znalazła info w necie i miała czas to bym nie pytała tutaj.
od czegoś jest chyba to forum.....ale no cóż...polacy już tacy są, że nie są skorzy do pomocy...co za naród ...

Zadalas pytanie na ktore dobrze znasz odpowiedz. MNIE sie nalezy, JA wymagam - a WY - durnie, musicie to dla mnie zrobic, - bo JA mam cos wazniejszego do zrobienia (szukam szczescia w galeriach), a WY tylko siedzicie i stekacie tutaj, zamiast MNIE pomagac.
Co za wspaniale podejscie do zycia.
Ja teraz powiem - co to za narod Polska teraz przygotowywuje do zycia - ZENADA, i az wstyd.