Hospitality and tourism/marketing management

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich forumowiczów bardzo serdecznie!
Chciałabym się dowiedzieć czy jest tutaj ktoś kto studiuje/studiował/planuje studiować kierunek związany z hotelarstwem w Szkocji.
Sama jestem zainteresowana tymi studiami ale dopiero w roku 2016/2017 ponieważ jestem w 2 klasie LO.
Najbardziej mnie interesuje czy jesteście zadowoleni z atmosfery oraz relacjami student-student oraz student-wykładowca.
Kolejne pytanie odnosi się do przedmiotów i sposobu nauki - czy przedmioty są interesujące i przydadzą się w przyszłości czy raczej jak w Polsce - byle wypchać czymś plan.
Jeszcze jedna ważna rzecz - jakie uniwersytety wybraliście? Wiem, że na tych prestiżowych (Uni of Edinburg/Glasgow itp) nie ma takiego kierunku.
I ostatnie, czy jeśli mieliście dobrze zdaną maturę z angielskiego to czy wymagali IELTS/TOEFL?
Pozdrawiam i z góry bardzo gorąco dziękuję za odpowiedzi.
Takiego przedmiotu nie ma na uniwerkach, bo zwykle robi sie go w college, dlatego lepiej poszukaj w ich ofertach.
Znalazłam na kilku (Napier, Queen Margaret, Strathcydle) więc coś tam jest.
Mam nadzieję, że studenci i absolwenci tych uniwersytetów napiszą coś nt. panującej tam atmosfery itp.
A Ciebie Oliwko bardzo podziwiam i szanuję za chęć niesienia pomocy innym oraz za wytrwałość.
pozdrawiam i życzę dalszej wytrwałości z problemami swoimi jak i innych
Cytat: EvansLily
A Ciebie Oliwko bardzo podziwiam i szanuję za chęć niesienia pomocy innym oraz za wytrwałość.
pozdrawiam i życzę dalszej wytrwałości z problemami swoimi jak i innych

no i teraz nie wiem czy to ironia czy co?
to nie byla ironia, Oliwko
zakładam się, że to nie była ironia. Sam napisałbym tak samo.
ok. zdziwily mnie slowa powodzenia w rozwiazywaniu swoich problemow :D
nie masz problemow, Oliwka, nawet tych egzystencjalnych?
wbrew pozorom jestem tylko człowiekiem, więc mam problemy jak każdy, ale nie przypominam sobie, bym mówiła o nich problemach na tym forum, żeby trzeba je było komentować :)))
faktycznie, pozory mylą :-)
hej hej długo nie odpowiadałam ale miałam problemy z internetem :/
Co do Oliwki to nie była ironia. Na prawdę Cię podziwiam i uważam, że jesteś super osobą :)
Uznałam, że każdy ma problemy i życzyłam Ci, żebyś sobie z nimi tak dobrze radziła jak z pomocą innym na forum. Nie wiem czemu kiedy jestem mila to ludzie uważają to za ironię :(. Zawsze staram się być miła.
A co mojego pytania, to są tu jacyś studenci z tych uni?
Witaj
Ja ukonczylam w zeszlym roku MRes Sociology and Research Methods na University of Glasgow.
Atmosfera fantastyczna, przynajmniej na postgraduate.
Jezeli chodzil o tourism to dla Ciebie najlepiej byloby isc najpierw do collegu I po dwoch latch (ukonczenie HNC i HND) Isc na universytet od razu na 3 rok. Przynajmniej taniej.
Aha i dobra rada dla Ciebie: naucz sie dobrze pisac eseje (2[tel]slow) bo tutaj je kochaja
Gosialotka bardzo dziękuję za radę, możliwe, że skorzystam :)
Co do esejów to chyba moja ulubiona forma pisania, robię wszystkie dodatkowe zadania z nimi związane i piszę je jak najczęściej, wiem, że nie jest to jeszcze odpowiedni poziom ale staram się nauczyć pisać je jak najlepiej ;) bardzo dziękuję za pomoc i pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Programy do nauki języków