Insurance choice - jak to wygląda?

Temat przeniesiony do archwium.
Hej, czy jeżeli nie spełniłam conditionala mojego firm choice, a spełniłam (i to ponadto) ofertę insurance choice, to czy jestem do niego automatycznie przyjęta, tak jak to jest z firm? Jak to wygląda? Z góry dziękuję za odpowiedź ;)
Napisz do uniwersytetu pierwszego wyboru, podaj im oceny--jeśli zabrakło Ci niewiele do spełnienia oferty, możesz z nimi pertraktować, a nuż Cię jednak przyjmą ( mogą kazać Ci czekać na ostateczną odpowiedź do połowy sierpnia po wpłynięciu ichnich A-levels). Jeśli nie masz jednak szansy na Firm choice, zapytaj ich czy masz bezpośrednio zwrócić się do uniwersytetu drugiego wyboru--niestety, sama przez to nie przechodziłam, więc dokładnie nie wiem. Możesz też napisać do UCAS na FB-błyskawicznie odpowiadają.
Dodam jeszcze, że jeśli spełniasz wymagania na Insurance, to na pewno Cię przyjmą--musisz tylko uczelnie o tym powiadomić. I pamiętaj też, że jeśli już załatwisz sobie miejsce na insurance, musisz wysłać do Student Finance Services formularz z danymi Twojego nowego uniwersytetu--znajdziesz go w internecie.