Studia w UK 2016

Temat przeniesiony do archwium.
Hejka!
Jestem ciekawa czy jest tu ktoś kto aplikował na ten rok i na co oraz czy dostaliście już oferty. Ja wysłałam aplikację wczoraj i na razie czekam. Pochwalcie się gdzie i na co idziecie.
Hej. C: Aplikowałam na studia w Aberystwyth i dostałam oferty na Ekologię i Environmental Biosciences.
Aplikowałam do Glasgow, Strathclyde, Glasgow Caledonian, Aberdeen i Dundee. Jak narazie dostałam conditional offer z Aberdeen na Microbiology :)
mówicie o doktoracie? Jestem całkiem nowa w tym temacie i narazie szukam całkiem "po omacku" ;). Zdradzicie z jakich stronek korzystacie przy szukaniu tematów? Ja znam tylko findaphd.com. Moja działka to żywność, głównie mikrobiologia. Pozdrawiam :)
Ja już dostałam oferty, potwierdziłam - wybieram się na UCA do Farnham na journalism and creative writing. Może ktoś też się wybiera na ten uniwerek?
hej, ja aplikowałam na Nottingham Trent i do Coventry. Na razie dostałam z ofert z Coventry. :) Jest może ktoś o podobnych preferencjach ?
https://malwinarog.wordpress.com/2016/02/03/i-ty-mozesz-studiowac-za-granica/ cos na ten temat :)
Ja dostałem oferty z King's, city i southampton. Rejecta z UCL (słaby wynik LNAT) i czekam na Lancaster. Prawo.
Hej dzięki za odpowiedzi. Ja aplikowałam na Evens managemen/hospitality do Queen Margaret w Edi i Napier w Edi, oraz do Northampton, Bath Spa i Lincoln i ze wszystkich poza Napier'em dostałam oferty. Troche mi się plany pomieszały kiedy pojechała do Leicester i zakochałam się w tym pięknym mieście jak i w DMU i tam składam oddzielną aplikację jako International Student bo przez UCAS nie mogę ;). Powodzenia wszyskim :)
Hej,
Ja złożyłem na Coventry, Bedfordshire, London Metropolitan i Bucks. Dostałem już wszystkie odpowiedzi z uczelni i myślę, że najrozsądniejszym wyborem będzie właśnie Coventry. Wysoko utrzymuje się w ogólnym rankingu jak i mojego kierunku (Business and Marketing). Jeśli ma ktoś jakieś zdanie na ten temat to chętnie poczytam :D.
Pozdro
Ja idę na International business and marketing na DMU więc kierunki podobne ;)
Też uważam, że najlepiej wybrać Covenry, pozostałe mają dużo niższy poziom, chociaż powiem Ci, że Bed Business ma na wysokim poziomie, znam gościa, który po Bed właśnie prowadzi dobry biznes i jest zadowolony ze swojego Uni.
mój blog o studiach w UK studianawyspach.blogspot.com zapraszam ;)
Hej, jezeli ktos z Was zaczyna studia w Nottingham w tym roku - szukam kogos do przejęcia mojego pokoju na czerwiec/lipiec, większość akademików i kontraktów zaczyna się od sierpnia więc jeżeli ktoś z Was planuje przyjechac wczesniej zeby sie zaklimatyzować popracować czy coś i bylby zainteresowany to piszcie na priv:)
Witam,

Od września 2016 będę studiować w Coventry Business Management czy wybiera się ktoś na ten kierunek?
Ja składałam, wprawdzie w zeszłym roku na UCL, King's College i Queen Mary, dostałam oferty od wszystkich a koniec końców wylądowałam przez clearing process na Roehampton Uni, i nie żałuję :) Powodzenia wszystkim! Jak ktoś by chciał poczytac sobie o moich doświadczeniach to można tu: http://wayfaringjustine.blogspot.com/2016/05/studia-w-anglii.html
hej :)
dostałam oferty i zaznaczyłam firm choice na Middlesex - Psychology (Counselling Skills) i insurance choice Roehampton - Psychology and Counselling
Składaliście już może wnioski na pożyczkę? Znacie przypadki kiedy ktoś jej nie dostał?
Witajcie,
już kilka miesięcy temu dostałam condicional offer od Aberystwyth University i zamierzam studiować na kierunku Psychology/Cryminology. Jest tu może ktoś, kto również wybiera się do Aber? :)

Co do pożyczki, jeżeli wypełniłaś wszystko poprawnie i nie studiowałaś wcześniej w UK to powinnaś ją dostać bez problemu.
macie już pozałatwiane mieszkania? jak ich szukacie? macie jakieś porady odnośnie umów, szukania mieszkań itd?
Witajcie
Jadę do Londynu. Czy ktoś ma jakieś sugestie co do banku, w którym trzeba założyć konto studenckie?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa