Studia w UK po ewentualnym Brexicie

Temat przeniesiony do archwium.
Hej! Mam pytanie, może wiecie... Jak po ewentualnym wyjściu z Unii będzie z dofinansowaniem studiów w UK? Jest napisane, że jest pożyczka od rządu 9,000 funtów dla wszystkich mieszkańców UE, po wyjściu UK z Unii się to nie zmieni? Czy może niestety ta pożyczka już nie będzie możliwa dla mieszkańców Unii?
Nikt w tym momencie nie jest w stanie Ci powiedzieć co będzie dalej. Pożyczka na razie jest, tak jak UK wciąż jest w EU. Ale czy to się zmieni za 2, 3, 4 lata? Tego nikt nie wie. Nie wiadomo co postanowi Westminster. Z tego co wiem to obecni / studenci zaczynający w tym roku mogą być spokojni, ale co z kolejnymi rocznikami? Czy UK wprowadzi international tutition fees dla studentów z EU? A może będzie tak jak było do tej pory i nic się nie zmieni? Czas pokaże...
tuition*
Dzięki za odpowiedź! Jak coś już będzie jaśniej to proszę o info! ;)
Cytat: malkon99
Dzięki za odpowiedź! Jak coś już będzie jaśniej to proszę o info! ;)

To TY musisz trzymac palec na pulsie is sie dowiadywac.
Cytat: terri
Cytat: malkon99
Dzięki za odpowiedź! Jak coś już będzie jaśniej to proszę o info! ;)

To TY musisz trzymac palec na pulsie is sie dowiadywac.

Tak, rozumiem, ale mimo wszystko być może ktoś będzie miał pewne informacje na bieżąco ;) tak czy inaczej zobaczymy co będzie...
Otrzymałam informacje z uniwersytetu, że dotychczasowi studenci i ci, którzy zaczną studia w 2016/2017 będą mieli prawa do pożyczek na studia na dotychczasowych zasadach do końca studiów. Zatem nie ma się czego obawiać.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa