Studia w Stanach

Temat przeniesiony do archwium.
Hejka,
Takie pytanko ktoś tu się zna na aplikowaniu do takowych uczelni interesuje mnie Tucson w Arizonie.
Jestem kompletnie zielony jeśli chodzi aplikacje i procedury (heh w końcu robię to pierwszy raz prawda)
Chcę konkretnie studiować chemię(bo w końcu ani chemia ani angielski problemów mi nie sprawiają)
Rozumiem, że muszę wysłać im oceny z czterech lat, lub trzech aktualnie nie pamiętam. Wszystko na ich stronie dość dobrze wytłumaczone, ale... jest tam napisane że jeśli jestem z Polski mój minimalny grade który muszę osiągnąć to: Dobry - B(coś mi tu nie gra bo A-6 więc B chyba powinno być - 5 ale dobra jak piszą dobry to tylko mi to bardziej pasuje i uspokaja) tylko że nie mówią nic o tym Z CZEGO ta ocena ma być. Czy jest to średnia z chemii z tych świadectw, które wyślę? Ostatnia ocena? czy co? Bo z tego co rozumiem na maturę tak bardzo nie patrzą. Również jeśli ktoś naprawdę dobrze sprawę ogarnia i może mi powiedzieć czy porywam się z motyką na słońce czy jednak mam realne szanse jeśli mam matematyczkę która mnie wprost uwielbia(wcale nie) i stawia mi oceny z jak to określa "aktywności na lekcji" średnio mnie zadowalające za nic innego niż moje nazwisko (psst... może z matmy orłem nie jestem ale 3/4 ze sprawdzianów dostaje) proszę niech się odezwie bardzo chętnie poznam szczegóły :D Trzymajcie się
W różnych uczelniach mają różne wymogi. Czy ta uczelnia ma swój website? Jestem przekonany że ma. I na pewno są informacje jakie mają warunki ;-)

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia