Stypwndium na Uniwersytecie w UK

Temat przeniesiony do archwium.
cześć, czy ktoś z was aplikował o stypendium na uniwersytecie? Teoretycznie dostałam sie na uniwerek i slyszalam ze jest mozliwosc aplikowania o stypendium. Czy ma ktos takie doswiadczenia i zechce sie nimi podzielic? Dzekuje z gory i pozdrawiam.
ale konkretnie chodzi ci o stypendium na studia BA, MA czy Ph.D. ? ja teraz staram sie o stypendium na studia doktoranckie, i tylko w tym zakresie moge sie podzielic informacjami. pozdrawiam,
chodzi mi o stypendium na studia magisterskie. Dostałam list od koordynatora programu, w ktorym pisze, ze na podstawie wynikow w polsce moge aplikowac o stypednium, ktore przyznane sa dla programu studiow magisterskich. Z tego co zdazylam sie juz zorientowac to stypendium mozna dostac tak jakby wewnetrznie z uniwersytetu lub z organizacji. Napisalam mejla do tego faceta, ale jak na razie nie odpowiedzial, a czas leci (gdzies przeczytalam, ze czas mam do 1 maja na zlozenie aplikacji) i sama juz nie wiem co z tym zrobic. A o jaki stypendium Ty sie starasz? i czy mozesz sie podzielic doswiadczeniem co do calej tej skomplikowanej procedury? dziekuje z gory
hej! napisz do mnie na [email] tak bedzie najprosciej pozdrawiam
Zalezy gdzie. w agnlii daja stypendium ale w szkocji nie. Ale za to czesne sa nizsze, a wrecz darmowe! Ja ide do szkocji i nie musze nic splacac po skonczeniu studiow, tylko ok1100 za otrzymanie dyplomu co w Agnlii nie jestem pewna, ale chyba tez trzeba zaplacic

 »

Praca za granicą