ucas payment???

Temat przeniesiony do archwium.
słuchajcie, moze to łupie ale mam pytanie. składam własnie ucas application i wsyztsko mam wypełnione (choć i tak mam wrażenie, ze jest za późno i się nie dostanę ale próbuję) i jak przychodzi do płacenia to odrzuca mi kartę:/ nie wiecie jak mozna inaczej im zapłacić czy zostanie mi prosić kogoś o użyczenie konta? ludzie niechętnie się zgadzają na pożyczenie konta ,bo boją się o kasę:/rnpisałam do nich ale odpisuje mi tlkyo automat, wysłałam pod wsyztskie mozliwe adresy i fax ale nie odpisali:/ może więc wy poradzicie:) rnsorki jesli taki problem był omawiany, nie za bardzo mialam jak odczytać wszystkie posty ale z tym co przeszukałam nic nie wynalazłam.rnz góry dzieki za odp, bo a nóż udałoby mi się :Drnpozdrawiam;)
Podobno da się zapłacić przelewem pocztowym, ale trzeba ich poprosic o numer konta. Nie wiem, jak to wyglada w praktyce i odradzam.

Najlepiej poprosic kogos o kartę. Nie mam pojęcia dlaczego mi też nie zaakceptowało 2 kart i weszła dopiero trzecia.
no qrcze własnie pisałam do nich ale nie odpisują, więc będe prosić :D
a własnie, jaką kartę Ci uwzględniło?
aj a mi się przypomniało w ogole to teraz składałas czy wcześniej? mogłabyś do mnie napisać na gadu 1448667 lub tlen [email] albo mail: [email] . miałabym do Ciebie kilka pytań i ewentualną prośbę:)
jesteście pewnie, ze uzywaliscie kart wypukłych tzn. kart kredytowych? Gdy ja skladalem aplikacje, wszystko poszlo ok i to za pierwszym razem. Karta master card ;]
a nie moze to byc karta bankomatowa? musi być specjalna kredytowa/debetowa?
niestety to musi byc karta kredytowa :)
deshi mógłbyś/mogłabyś dac na siebie namiary? chciałabym się Ciebie o coś zapytać:/ jak cos to jest mój nr [gg] , a to maila [email] . z góry dzięki za kontakt :)
qrcze ludzie mógłby mi ktoś z tym paymentemw UCASie pomóc? użyczyć karty albo cuś? ja kasę oddam, przeleję na konto. jak mi nie ufacie to moge najpierw rpzelać i obyście opłacili :/ bo im póxniej tym mniejsze szanse na dostanie się (a i tak jest już późno) :/ byłabym bardzo wdzięczna, naprawdę, bo mi bardzo zależy, a jak nie dostanę od nich odpowiedzi to nie złożę formularza o sty[pendium z UE... mój numer [gg] , mail [email] albo zostawiajcie swoje namiary a ja się odezwę. pliss
Temat przeniesiony do archwium.