Hull, Birmingham,Portsmouth,Surrey,Liverpool,Essex

Temat przeniesiony do archwium
hej!
własnie składam aplikacje na studia i bardzo chciałabym się dostać do Portsmouth. stąd moje pytanie. czy moze ktoś z was tam się wybiera do szkoły, pracy lub tam jest? ze "swoim" zawsze raźniej:) boję się, bo nawet jak odrzucą moją aplikację, to pojadę tam do pracy. wariantami są Hull, Birmingham i pozostałe miejsca z topiku. liczę, ze ktoś się znajdzie, strach i stres byłby mniejsz :) pozdrawiam i czekam na odp:)
Hej,
Ja też myślę nad studiowaniem w Portsmouth.Jadę tam na poczatku czerwca do rodzinki(jako Au Pair) jednak tylko na weekend.Natomiast potem około lipca jadę tam na dłużej.
Czy złożyłaś już dokumenty?Jesteś ze starą czy nową maturą?
Ja jestem ze starą a teraz studiuję na pierwszym roku anglistykę jednak nie podoba mi sie tu i chcę coś zrobic innego w życiu.
Jeśli chcesz to pisz na maila: [email]
Pozdrawiam,
Iza
hej Iza, napisałam Ci maila, ale nie odpisujesz, więc informuję Cię tutaj, że wysłałam:) miło by było jak byś odpisąła i byśmy miały kontakt:)
witam,
Mnie akurat interesuje University of Birmingham, miałabym kilka pytań do Ciebie jeśli mogę oczywiście :) mój @ : [email]
diggaa, napisałam Ci maila, jak jesteś zainteresowana to odpisz:)
Wiem ze od Twojego posta minelo sporo czasu ale gdybys zajrzala tu to prosze odezwij sie do mnie. Interesujemn ie fakt czy dostalas sie do Pourtsmouth i jakie sa Twoje spostrzezenia [email] beede wdzieczna za kontakt
Temat przeniesiony do archwium

« 

Studia za granicą