WOLVERHAMPTON

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich dość późno zdecydowałam sie na studiowanie w anglii, tydzień temu. Boje się ze na UCAS moze byc juz za późno tymbardziej ze nie wiem jak zabrać się za wypełnienie formularza. Przez szkołe z torunia chce starać się o miejsce na WOLVERHAMPTON. Myśle o kierunkach International Business Management lub Tourism Management. Bede wdzięczna za jakiekolwiek informacje i uwagi dotyczące uczelni jak i kierunków. Ktos z was może tam studiuje? albo ma zamiar? prosze o kontakt na forum lub [email]
witam. juz troche po czasie, ale co? wyslalas juz aplikacje? odpowiedzieli Ci? pyutam z czystej ciekawosci, bo ja (tez) bede tam studiowac. wiec jak masz jakies pytania co do zaaplikowania sie to pytaj, tu lub [email] lub [gg] . Pozdrawiam i trzymam kciuki!
nei chce nic mowic ale dostalam odpoweidz z tego uniwerkui i czaicie jaki mi dali warunek

zebym zdala jakis tam przedmioty na poziomie rozszerzonym....zostal miesiac do matury ciekawe jak niby bym miala to teraz zmienic....lepeij tam nei idzicie

ja na bank tego uniwerku nie wybiore
ja tez nie zdaje na rozszerzeniu tylu przedmiotow ile oni wymagaja, ale w conversie mi powiedzieli, ze wystarczy o tym napisac i dolaczyc wiecej referencji. wiec moze zle wypelnilas papiery?
ja wypelnialam przez ucas...i przyjely mnie szkoly moim zdaniem bardziej renomowane niz ta ...mialam dobre kwalifikacje wolontariat udzial w sporcie itp a jednak za warunek dali mi :( zmienienie przedmiotow zdawanych i zdawanie ich na rozszerzonym i poza tym pelno egzaminow z anglika ;(

to mnie zniechecilo do tej szkoly
dlatego ja nie skladalam przez ucas, no zobaczymy, z tego co slyszalam Wolverhampton to bardzo fajna uczelnia
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Praca za granicą

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia