studia w UK

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich i prosiłbym o poradę.
Jestem obecnie na II roku filologii angielskiej, za 1,5 roku licencjat.
Myśle o zrobieniu Master Degree w UK, ale nie jestem pewny czy coś takiego jest możliwe. Interesują mnie np. informatyka, historia, biznes lub może coś zwiąane z dziennikarstwem. Jeżeli ktoś ma jakieś doświadczenie lub wie co jak to prosiłbym o rade.
pozdrawiam.
Tak troche z kosmosu zapytam, a nie można by w Polsce studiować np. takiej IT?
Masters Degree jest mozliwe w UK - wejdz na Universytet ktory oferuje to czym jestes zainteresowany. Tam znajdziesz wszystko.
Polecam ci stronę:
http://www.liv.ac.uk/

Uniwerek polecam jako przykład-poczytasz sobie trochę o warunkach przyjęć-na innych uczelniach są podobne,możesz przez stronę zamówić informator o studiach-przyślą ci pocztą do domu.Możesz napisać do koordynatora do spraw studentów zagranicznych na pewno ci odpowie.Swego czasu zbierałam dla uczelni materiały o studiach za granicą-ta uczelnia była bardzo kontaktowa,więc pewnie jeśli jej nie wybierzesz to wiele się od nich dowiesz.
Studiować za granicą warto-uczysz się samodzielności, języka, innego myślenia o świecie, studia są bardziej praktyczne i wymagają większej samodzielności niż studia w Polsce, wyposażenie techniczne uczelni nie umywa się do warunków studiowania w naszym kraju.
Najlepiej wybrać uczelnię w miejscu,które nam odpowiada i kontaktować się bezpośrednio z jej pracownikami i studentami zajmującymi się studentami międzynarodowymi.
Polecam ci też forum dyskusyjne na polskiej stronie British Council-tam toczy się dużo rozmów dotyczących praktycznych aspektów studiowania w Anglii.
Spróbuj www.studiabrytyjskie.com wszystko podane jak na dłoni ;)

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie