UCAS i pożyczka...???????

Temat przeniesiony do archwium.
Witam

Aplikuję na studia w Anglii i Szkocji przez UCAS. Dostałam na razie 2 oferty i zastanawiam się jak się wzięciem pożyczki studenckiej. Mam tylko problem. Byłam na stronie pożyczek i są tam takie informacje: mam aplikować do 31 maja, jeśli mój rok ak. zaczyna się na jesień i jeśli aplikuję przez UCAS aplikacja zostanie wysłana automatycznie. Mam więc pytanie: czy o pożyczkę aplikuje sie wówczas, gdy już się dostało na uniw., czyli w lipiec-sierpień, czy teraz, do 31 maja ? Ta automatyczna kopia formularza jest wysyłana kiedy ? Zależy mi bardzo na jakichś info odnośnie deadlines i jak to w ogóle załatwić...

Pozdrawiam :))))
Spróbowałam sama coś sprawdzić z linków na forum, tyle że na stronie www.direct.gov.uk nie ma formularzy na pożyczkę 07/08. Na studia-uk jest, ale nie wiem czy aktualna??? A no i czym się różni non income-assessed support od student finance ???

Pozdr
no juz chyba odpisywalas na mojego posta ;) ja tez mam ten problem co ty dostalam narazie 1 oferte ale bardzo dla mnie wazna szukalam dokumentow na student loan albo z pomoc z uni i nigdzie nie ma aktualnych.pewnei pojawia sie niedlugo jakbys znalazla to daj znac

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie