2 pytania

Temat przeniesiony do archwium.
czy jeśli uniwersytet na swojej stronie podaje w wymaganiach dla international students ielts 6,5 (ja zdaję ielts za miesiąc), ale dostałam z tego uniwersytetu unconditional offer (jeszcze tego ieltsa nie posiadając) to czy mam rozumieć że nie będą go ode mnie rządać czy wręcz przeciwnie? i drugie pytanie: jeśli z innego uniwersytetu dostałam conditional offer to gdy wybiorę go w pierwszej kolejności i postawionego warunku nie uda mi się spełnić czy tracę szanse studiowania na tych na których miałam unconditional? czytałam że jest coś takiego jak insurance, nie wiem za bardzo o co w tym chodzi bo jeszcze tej książeczki o dawaniu odpowiedzi uniwersytetom nie dostałam - czy to właśnie używa się w takim przypadku, gdy nie wie się czy się spełni warunki?
Beda wymagali IELTS bo to jest warunek.
Nie tracisz szanse na studiowanie na innych.
bardzo dziękuję za odpowiedź. mam jeszcze jedną wątpliwość - dziś przysłali mi dokumenty na student finance (eu7n). wielokrotnie czytałam że przy wypełnianiu tej deklaracji trzeba dołączyć informację o dochodach rodziny + kserokopię zaświadczenia o tych dochodach, jednak w tym formularzu żadnych pytań o to i prośby o zaświadczenie nie widzę - dlaczego?

« 

Praca za granicÄ…

 »

Pomoc językowa