Transport design , Coventry , Huddersfield

Temat przeniesiony do archwium.
Witam jestem przed maturą , a po niej ( jak zdam oczywiście) mam zamiar złożyć papiery na studia zwiazane z Cardesignem lub ogólnie Transport design . Myślałem o Coventry University albo o Huddersfield , czy ktos moze wie co wiecej o tych uniewersytetach. ( z tego co piszą oni na swoich stronach to niektórej kierunki nie potrzebana jest matma ( bo jej nie zdaje na maturze) , mówią o pokazaniu portfolio i o umiejetnościach rysunku . Jeszcze jedno pytanie czy jest tam moze wymagamy konkretny stopień umiejetność z jeżyka ang.( zdaje rozszerzony angol ustny i pisemny) , czy da sie tam na miejscu zdać jakies testy , i czy nie jest jzu za póxno na skałdanie papierów ( bo niby do 15stycznia, ale na kierunki teog typu słyszałem ponoćze mozna później) zgóry dzieki za odp i pozdr.
I mam jeszcze jedno pytanie jeśli jest juz za późno , to co radzicie bo i tak mam zamiar sie przeprowadzić a do UK tma mieszka mój ojciec , myślałem ze jak ewentualnie bym sie nie dostał to moze poszedł bym tam do collegu i potem próbował na studiasie dostac ? pozdr.
na wszystkich stronach Uni pisza, ze znajomosc jez. ang. musi byc udokumentowana, - prosze przeczytaj Huddersfield jeszcze raz. Nie mysle, ze rozsz. matura wystarczy - bar, wiem, ze nie wystarczy.
Jak bedziesz mial dobra mature z innych przedmiotow - to moze sie dostaniesz. Jak nie, to bedziesz musial zdawac ang. 'A' levels.
Ja studiuje na Coventry Uni na 1 roku. Mature a ang zdawalam rozszerzona, jest wymagana jesli skladasz papiery przez UCAS. Ale jest mozliwosc zdania egzaminow na miejscu, nie musisz miec matury ani certyfikatu. Na skladanie papierow chyba nie jest za pozno, ale po 15 beda rozpatrywane w drugiej kolejnosci, ale to tylko jak skladasz przez UCAS. Nie wiem jakie sa terminy skladania na uczelnii.
Entry requirements
5 GCSEs at grade A-C including Mathematics and English Language and 2[tel]Tariff points or equivalent qualifications. Applicants will be required to attend a portfolio review.
Prosze poszukac 'Tariff points' i dowiedziec sie polskie odpowiedniki.
On the four-year route you will undertake a professional training placement or equivalent collaboration with a relevant external agency.
How to apply
Full-time, via UCAS: Applications for this course on a full-time basis should be made through UCAS. For details on how to apply, please see the UCAS website.
>>Na Uni. of Coventry:
English requirements (IELTS or equivalent)
Postgraduate 6.5
Undergraduate 6.0
do "pani k" i jak tam jest W coventry mozesz cos wiecej powiedzieć ( ajki kierunek studiujesz itp) masz moze gg albo jakis kontakt ;>?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Business English