Aberdeen 2008/2009

Temat przeniesiony do archwium.
Witam.
W tym roku kończę filologię angielska (licencjat) i chciałabym składać aplikację na University of Aberdeen. Chodzi mi o studia postgraduate- kierunek Management, Economics & International Relations. Zastanawiałam się czy bezpośrednio po studiach licencjackich można się dostać na studia postgraduate i to na taki kierunek (kiedy w sumie wcześniej nie miałam z nim nic wspólnego), więc napisałam maila do biura rekrutacyjnego i mi odpisali żebym złożyła aplikację i wtedy wszystko sie okaże. Czy ktoś wybiera się na ten kierunek (jeśli tak, to proszę o kontakt, oto mój mail: [email] Albo moze ktoś studiuje lub zamierza studiować na tym uniwersytecie? Jak to wygląda finansowo- jest szansa żeby dać sobie radę nie będąc osobą zamożną? :)
jest szansa.
Nie zawsze jest wymagane, ze na postgrad. ida studenci z tego samego kierunku ktory mieli na licencjat. Ale pomysl, ile inni przez te 3 lata nauczyli sie o temacie, o ktorym ty moze nie masz zadnych podstaw.
Napewno masz rację, że kompletnie nie orientuję się w temacie w którym inne osoby mogą mieć już jakieś doświadczenie dlatego napisałam maila do biura rekrutacyjnego i dostałam następującą odpowiedź: "It is not neccesary for you to have previously studied in the the area which you wish to undertake at post graduate level." Myslę ze warto byłoby spróbować.
Tez mysle, ze warto.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Studia językowe