studia top up

Temat przeniesiony do archwium.
potrzebna mi pomoc. Koncze wlasnie licencjat i chcialabym zrobic top up w uk. na kierunku, na ktory chce aplikowac wsrod wymagan jest egzamin GCSE, ktorego oczywiscie nie zdawalam. Czy jest jakis polski odpowiednik, ktory mi wystarczy. czy moze wlasciwie nie jest to konieczne jesli mam mature? Czy jest ktos w ogole na tym forum kto robil studia top up i chcialby odpowiedziec na kilka pytan?:) bede bardzo wdzieczna. pozdrawiam
wytlumacz mi dokladnie (po ang) co rozumiesz przez slowo 'top-up'.
Licenjat, z tego co ja pojmuje, jest troszeczke na wyzszym poziomie jak matura - (oze juz nie? tego to nie wiem)
Jak podasz gdzie i na co to poszukam i cos znajde.
na brighton uni bussines administration jednoroczny top-up. Tam wsrod wymagan podane jest GCSE (minimum grade C):
at least 3 subjects including English language and mathematics. Bardzo dziekuję za odpowiedź
zawsze mozna napisac do tego uni.
Poza tym, zazwyczaj univerki z UK przeliczaja bardzo prosto GCSE, IB itd na mature... np. C to 51-75% o ile wiem. Jednak, majac juz troche doswiadczenia w szukaniu takich informacji moge powiedziec, ze bedzie prog minimalny bedzie 60-65%.
http://courses.brighton.ac.uk/course.php?cnum=89
znalazlam strone Uni.
Ale to top-up da ci tylko BA (Hons), i jak przyjmiemy ze licencjat to BA, to zastanow sie czy koszt studiow i utrzymania przez caly rok sa tego warte. Dalej bedziesz mial tylko BA.
To nie jest magisterium. (MA)

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa