studia w uk 2009

Temat przeniesiony do archwium.
hey, chcę za rok zacząc studia w uk,ale nie wiem czy mogę otrzymac pożyczkę na te studia od rzadu brytyjskiego, gdyż chcę iśc na undergraduate, a za rok bede miał 23 lata,
i jeszcze jedno jesli uda mi się zdobyc miejsce na uczelni, ale nie powiedzie mi się IELTS - to czy jest szansa na przeniesienie na international foundation year na danej uczelni np w lipcu 2009,( kiedy rok akad. zaczyna się w paź 2009?)

liczę na waszą pomoc
jedz na studia do Szkocji, tam koszty tuition fees pokrywa SAAS i nie trzeba nic splacac
Witam,
chciałabym uzyskac informacje na temat studiowania w Szkocji.Czy wygląda to tak samo jak w Londynie? Czy tam tez mozna zrobic sobie taki "rok zerowy" na uniwersytecie po ktorym(jezeli dobrze zdasz egzaminy koncowe)przyjmuja cie na studia? Bo na ten temat nie znalazlam informacji,a ponoc w Londynie tak jest ze mozna sobie przez rok robic "rok zerowy" jezeli ma sie srednio zdana mature polska i nie przyjma cie z takimi wynikami na uniwersytet.Ponoc po takim rocznym kursie przyjmuja cie tam na studia.Nie wiem tylko czy to prawda i czy jezeli to prawda to czy takie same mozliwosci sa w Szkocji. Bardzo prosze o odpowiedz:)

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Studia za granicą