CLEARING na uniwerkach w UK - HELP:) -

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich serdecznie ...i zgóry dzieki za odpowiedzi...na ktore mam WIELKIE NADZIEJE:)
Własnie przeczytalam na stronie Middlesex University o tzw. CLEARING'u. Czy ktos moze mi dokłądnie wytłuamczyc....czy:

1. można się ubiegać o przyjęcie na proponowany przez uniwerek w ramach clearingu kurs bez wczesniejszego zdawania egzaminu?

2. czy jesli mam już magistra, czy to sprawia jakas roznice? Czy beda chcieli ode mnie swiadectwo maturalne?

3. mam CPE in English...czy to mi w czyms pomaga?

4. czy moze ktos orientuje sie na temat dofinansowan/ stypendiow dla stuentow z POLSKI? ( mam 25 lat..slyszalam ze tylko do 26 roku przyznaja...)

5. ( juz ostatnie...aj słer:))...czy ktos wie cos na temat Middlesex uni?
Baaaaaaardzo prosze o jakiekolwiek wskazowki...BO wlasnie chyba znalazłam cos, co cche w zyciu robic...I znalazłąm to przypadkiem...wiekszym niz wielkim:)
witaj:) skontaktuj się z organizacja, ktora pomaga Polakom w drodze na studia w uk: Episteme. [email] ---> oto email. organizuja m.in studia na middleessex:) pozdrawiam
droga Kate....a mozesz sprawdzic jeszcze raz adres? Bo mi nie chce wyslac maila:( Z góry dzieki!
Jeżeli jesteś zainteresowany studiami na uniwersytecie w Wielkiej Brytanii, skontaktuj się z EPISTEME.



EPISTEME Edukacyjny Serwis Rekrutacyjny


NAPISZ DO: [email]

(lub do [email] - tylko jeśli [email] nie będzie działać)


Dr Marta Anna Włodarczyk M.Phil., Ph.D. (Cambridge)


Londyn - tel/fax: [tel]• Kraków - tel: [tel]
Dzieki...włąsnie tez to znalazłam i juz napisalam. Dzieki za pomoc!

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia