Problem w dostaniu pozyczki na oplate studjow

Temat przeniesiony do archwium.
Zaczalem studiowac na Nottingham Trent Uniwvrsity w Anglii. Mam problem z pozyczka na oplate studjow. Problem pojawil sie poniewaz studiowalem wczesniej 2 lata w Polsce. Student Finance England bierze pod uwage fakt ze sstudiowalem juz 2 lata w polsce i proponuja mi pozyczke na 2 lata a nie 3 ( a tyle trwaja moje studia) poniewaz owa pozyczka odnosi sie max 4 lat. W dodatku postanowili udzielic mi tej pozyczki na ostatnie 2 lata kiedy w tym momencie nie mam jak oplacic szkoly. Czy te 2 lata w Polsce powinne byc pod uwage ? Czy naprawde nie nalezy mi sie pozyczka na cale 3 lata mojej edukacji ? Prosze czy jest ktos w stanie mi pomoc ?
Pozdrawiam, Darek.
Oni maja racje. Pozyczka sie nie nalezy. Idz do Student Services i dowiedz sie dokladniej.
Trzeba tez rozwazyc fakt, ze wyniki zdobyte przez te 2 lata w Polsce moga sie liczyc do licencjata, musisz to dokladnie omowic z nimi.
Dziekuje za szybka odpowiedz. nie sa to dobre wiesci ;/ szczerze mam nadzieje ze sie mylisz. W poniedzialek mam w planach przejsc sie do Student support i zadac troche pytan. Mogli by chociaz oplaicc mi pierwsze 2 lata i w tym czasie dac mozliwosc uzbierania kwoty na oplate ostatniego roku. pozdro
Zapytaj sie dokladnie czy nie moga liczyc tych 2 lat w Polsce- podaj swoje wyniki i dokladnie co studiowales, moze jakis module z tego uznaja, i wtedy nie bedziesz musial studiowac 3 lata, tylko mniej.
nie na tym polega problem. W Polsce studiowalem filologie angielska, tutaj studiuje comunication and society. Sa to dwa osobne kierunki i nie mam zamiaru starac sie o dopisanie osiagniec z Polski, chcialbym tylko dostac te pozyczke by nie musiec przerywac studiow. Moze fakt ze w Polsce studia nie sa platne ( nie te na ktorych bylem ) a w Anglii wszystkie sa platne i panstwo udziela pozyczki na max 4 lata. W Polsce nie bralem zadnej pozyczki na studia, mysle ze osoba rozwazajaca moja aplikacje poprostu tego nie wiedziala. Rozumiem przez to ze dalej nalezy mi sie dofinansowanie na caly okres nauki. pozdrawiam.
tak na podsumowanie chcialem napisac ze mialas racje :] ... nie oplaca pierwszego roku ;/ pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Olimpiada języka angielskiego