Studiowanie w Polsce po High School w USA

Temat przeniesiony do archwium.
61-63 z 63
| następna
kiniach- juz probowalam z kazdej strony ;p mialam nadzieje, ze odpuszcza mi egzaminy wstepne na zasadzie przeniesienia sie z uczelni amerykanskiej na uj, ale takie cos mozna zrobic po ukonczeniu calego roku akademickiego, a ja o miejsce na uj bede sie starac po tylko jednym semestrze.. tak wiec musze zdawac egzamin wstepny z angielskiego i polskiego... mam wielkie luki w wiedzy, zaczelam czytac kanon lektur... jestem zalamana iloscia pracy i wkuwania.. no ale czego to sie nie robi :)
nati to teraz jestes w hs??czy juz collage zaczelas ??? czytam te forum i czytam:D i chyba musze cos napisac hehe ja juz jestem w us 4 lata bedzie no cale highschool. Zpolski wyjechalem po gimnazjum wiec nie wiem jak jest w liceum tam;p ale tutaj napewno masz mniejszy poziom i zeby isc tam na studia trzeba to nadrobic;) ale to nie takie trudne;) ja tylko musze matme kuc:D bo polski czy angielski to juz nie ma problemu:) a czemu wy wszyscy idziecie na ten UJ???? bo wam powiedzieli ze jest uwazany w usa??? moze i jest no ale jak nie chcecie tu wracac??? to nie wiem poco tam... jest tyle szkol publicznych politechnik na ktorych sie nei placi ani centa i grosza a ucza tez dobrze i dyplom jest tez dobrze uwazany :) Ja tez myslalem o UJ ale poco tam jak tam trzeba placici wiec zdecydowalem sie na politechnike Slaska maja dobre kierunki po angielsku tez;) a Informatyka nie jest zlym kierunkiem:) Ja mysle ze jak bedziesz miala mial wiedze z tej dziedziny duza to cie wszedzie wezma do pracy;) dyplom to kartka i Twoje imie i nazwa wykrzalcenia nie pokazuje on z jakim ty zapalem sie uczysz jaka dobra jestes trzeba to pokazac:) a z przyjeciem to nie ma problemu:) idziesz jako obywatel polski i juz;) pozdro i piscie na gg domnie bo tu mnie nie ma czesto;) ja juz w czerwcu jade za ocean:Dheee gg- 1952636 Feel free to text me;)
Wlasnie skonczylam pierwszy semestr w collegu. Oj to nie takie proste, caly kanon lektur trzeba zaliczyc na wlasne reke heh... ja chce na UJ bo ma specjalnosc translatorska i jest w Krakowie, a bardzo mi zalezy zeby akurat byc w Krakowie :)
Nie wiem skad informacje, ze UJ jest platny.
61-63 z 63
| następna

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie