BA vs BS

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,
mam pytanie do ludzi którzy studiują/studiowali w stanach. Jestem na pierwszym roku na jednym z uniwersytetów na kierunku Computer Science, który oferuje zarówno BS in CS oraz BA in CS. Pytanie - czym one się różnią? Oczywiście poza nazwą:) Czy któryś z nich oferuje szerszy zakres materiału? Gdyby to forum przeglądała osoba, który była lub jest na tym kierunku to mam jeszcze pytanie - jaka jest różnica poziomów nauki miedzy informatyką w Polsce, a CS w USA?
Czy po ukończeniu tych studiów będę mógł się starać o przyjęcia na studia MS w Europie? (na podstawie dyplomu z USA). Dziękuje z góry za wszystkie odpowiedzi.
Jestem na
>pierwszym roku na jednym z uniwersytetów na kierunku Computer Science,
>który oferuje zarówno BS in CS oraz BA in CS. Pytanie - czym one się
>różnią? Oczywiście poza nazwą:)

A nie prościej po prostu zapytać się odpowiednich osób na uniwersytecie...skoro już tam jesteś??

Jeśli już koniecznie MUSISZ uzyskać odpowiedź na forum, to poszukaj osoby, która studiowała na tym samym uniwersytecie co Ty i wie czym one się różnią, bo inaczej nikt Ci wiarygodnej odpowiedzi nie udzieli.
No taak, oczywiście że próbowałem się dowiadywać co i jak, tyle że jak dotąd nikt mi nie udzielił jakiś konkretniejszych informacji, myślałem że po prostu tu ktoś będzie się orientował. Ale z to akurat mniejszy problem. A co z moim wcześniejszym pytaniami - m.in. czy dyplom amerykańskiej uczelni umożliwi mi studiowanie w Europie? Nie pytam o jakiś konkretną uczelnię, tylko ogólnikowo.
Google doesn't bite. Of course, without knowing which uni you're attending, this discussion might be irrelevant. But probably isn't.

http://discuss.joelonsoftware.com/default.asp?joel.3.679751.30

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie