kto narzeka na Empik? albo IH albo The Tower??

Temat przeniesiony do archwium.
a moze zamiast polecac szkoly, odezwie sie ktos kto sie rozczarowal np. Empik-iem, IH lub The Tower? wlasnie wsrod tych 3 szkol chce wybrac 1 i pojsc na kurs. czy ktos moglby sie wypowiedziec?

PS a moze ktos slyszal o Peritii??

Dzieki za kazda opinie, byle poparta konkretnymi argumentami.

pzdrm wszystkich
Na temat The Tower wypowiedzial sie na forum nijaki Kris. Patrz post z 28.11.02: https://www.ang.pl/szkoly_jezykowe_113.html
no dobrze, ale jak ma sie do tego 1 miejsce w rankingu \"dlaczego\"?
to ja juz nic nie rozumiem

bylem u nich dzisiaj i nie powiedzialbym ze maja super bogata oferte, ale ja np. dla siebie znalazlem konwersacje, no i nie wiem co mam myslec

isc czy nie isc?
moze ktos jeszcze tam chodzi lub chodzil?
Chyba International House będzie najlepsza z tych trzech szkół - jak się popatrzy chociazby na oferte ze strony www... poza tym na roznych forach czytalam pozytywne opinie roznych osob o tej wlasnie szkole, natomiast o the tower i empik - raczej nie; co de emipku to sama sie wypowiadalam w poscie uli \"empi8k\" i zdecydowanie nie polecam... A International House ma przynajmniej długą tradycje i fajny social programm, no i te fotki z imprez okolicznosciowych tez mnie jakos przekonuja...
Ja też uważam ze IH jest najlepszy. The Tower i Empik sa nastawione na masowke. Polecam rowniez Choice Language Centre i Cambridge.
popieram ih jest bardzo dobre - sama tam chodzilam i pomyslnie zdalam fce
w takim rzaie : And The Winner is:..... IH !!!
dzieki bardzo wszystkim, wlasnie podobnie i mi sie wydawalo, tam wlasnie ide, mam nadzieje tylko zezlapie termin w godfzinach studenckich :
pozdrawiam
w towerze.....strasznie dużo obiecuja , a potem sie nie wywiązują z obietnic..pozdrawiam..aneta
.......na razie byli mili dopóki nie podpiszesz umowy lukas bankiem..wtedy tower cię ma
Temat przeniesiony do archwium.

« 

FCE

 »

Szkoły językowe