Stanowisko PASE wobec komercyjnych rankingów

Temat przeniesiony do archwium.
31-49 z 49
| następna
hyhyhy
jest jeszcze takie słowo imperator
też na 'i'
:P
Błagam... nie zaczynajcie znowu z Trollem...
Nikt tego nie wytrzyma na dłuższą metę :)
No, jednak się szkółka odcięła się ode mnie. Brawo za czujność. A już chcieli was zeżreć żywcem, tak lubią dokopywać, mądrale. Szczególnie , że to BARDZO MĄDRZY TŁUMACZE, czy cóś tam. Jak się nie pomądrują to nie żyją. Nic do tego COLLEGE nie mam, ale kij w mrowisko się udał. Szkoda tylko tej kobitki, bo chyba nie jest taka zła.SORRY.
Co do imperator, dużo fajniejsze jest IMPOTENT i IMBECYL.
Ale co do meritum i dyskusji, ranking jest cool.
Do Joli W. z college of (trudno uwierzyć) languages.
Kobieto, od wielu dni robisz tu z siebie kompletne pośmiewisko. Sama sobie jesteś winna. Jak mawiała moja babcia "nie pchaj się na afisz, jesli nie potrafisz"
Przy okazji ośmieszyłaś ranking newsweeka. I bardzo dobrze, bo on jak widać funta kłaków nie warty.
Jak będziesz to dalej ciągnąć, to się staniesz legendą internetu i luidzie sobie będą spamy rozsyłać z anegdotami o Joli W
Kończ waćpani, wstydu (sobie) oszczędź.

Przy okazji: pod rozwagę Katarzyny url. (Jakoś dziwnie milczy. hehe)
Sprawdż droga Katarzyno w swoich zapiskach w redakcji (hehe) ile punktów dostała pani Jola za kwalifikacje
do PORPCUPINE, czy cóś.
No to wleź na afisz , bo ty potrafisz.
>No cóż...TUPETU pani Joli W. na pewno nie brakuje.

Panie kolego, brednie na bok. Odnoszę dokładnie to samo wrażenie, co pani Jola z Łodzi. Przecież to na odległość śmierdzi kartelem. Co jeszcze gorzej w moich oczach wygląda to udział Berlitza, typowej maszyny do nabijania kasy (przynajmniej w Poznaniu). Po prostu, wszystko śmierdzi na ogledłość. I te zdania rodzaju "to nie gazeta ma oceniać szkoły" - a w normalnym świecie mówią, że prasa to czwarta władza.

> Jeśli chodzi o WSTYD to raczej go z kolei pani Jola W. w ogóle nie ma...

I bardzo dobrze, biznesu nie mierzy się poziomem wstydu.
Szanowny panie, albo pani, gdyż jak widać strach przed ludźmi każe ci się skrywać pod pseudonimem, dobrze by było gdybyś pozostał w sferze merytorycznej, a fakt mojego bycia lub nie bycia pośmiewiskiem, pozostawił mojej skromnej osobie. Chyba zżera cię jakaś zazdrość i próbujesz kreować nową rzeczywistość w której chciałbyś wydawać wyroki.
Tak więc daruj sobie , nie zniżę się do poziomu twojej osoby aby obrzucać cię w odpowiedzi błotem.
Co do legendy internetu i rozsyłania spamów z dowcipami nie mam nic przeciwko temu.
Pani Jola W nie jest przedmiotem rankingu Newsweeka, tak więc twoje pytanie nie jest na temat. Zacznji wypowiadać się na temat, będziesz wypadał o wiele bladziej. A może nie masz zwyczajnie nic do powiedzenia.
A nie śmierdzi kartelem Felbeg w Newsweeku?
Felberg.
A "szkoły sieciowe górą" też nie?
nie jesteśmy szkołą sieciową, ale szkołą prowincjonalną.O wiele bardziej niż Felberg razi mnie ukazująca się cały czas akcja EMPIKU, który współpracuje z Newsweekiem, i w Łodzi wygrał. Ale z pokorą znoszę to , że są pierwsi, może faktycznie mają coś więcej do zaoferowania. Szkoły i tak zostaną zweryfikowane przez klientów. U nas jest dawno po zapisach na nowy rok szkolny i nie mamy ani jednego miejsca. Mało kto o nas dowiaduje się z reklam, bo naszą reklamą są uczniowie. Nikt nie zapytał o to, które miejsce mamy w Newsweeku. My tez nie informowaliśmy o tym. To była wiadomośc dla nas. Czy gdyby szkoła była pierwsza, a w trakcie okazało się ,że jest do luftu, ludzie dalej by tam siedzieli. Nie. Więc to nie Newsweek decyduje o sukcesie czy porażce, tylko wy i wasza praca.
Ciekawe dlaczego przy pierwszym rankingu sławetne PASE dało reklamę na całą stronę tuż przed stronami z rankingiem. Jeśli wtedy było OK, dlaczego teraz nie jest. No bo wtedy było po linii, a teraz nie jest . Ot i cała prawda
kto wie kiedy trolle spia i czy w ogóle?
nudny jesteś z tymi Trolami
Lepej byc nudnym niż ograniczonym i bezczelnym
no to widzę, że właśnie sięgnęliśmy dna. Do tej pory nikt w tej dyskusji nikogo nie obrażał.No ale cóż, jak brakuje argumentów w dyskusji, zawsze mamy we wiaderku trochę błota. Dobry człowieku, jesli PASE ma własnie takich adwokatów swojej akcji, to gratuluję. Widać co pieniądze robią z ludzi. Merytorycznie każdy w swojej pracy ma inne doświadczenia, dlatego jedni są za , inni przeciw, ale czy to jest powód, żebyś to właśnie ty decydował, kto jest ograniczony.Tym samym życze miłych wakacji , odpoczynku dla przemęczonych szarych komórek, bo widac wyraźnie, że brakuje im odpoczynku.
zaczynam być podejrzliwy wobec wszelkich rankingów, nie wiem co o tym myśleć?
Tak jest, wszystkie rankingi do gazu!!!!


Trzeba pytać znajomych jaką szkołe by polecili. Ja nie jestem właścicielem szkoły ani nauczycielem, tylko zwyczajnym człowiekiem. nie patrze na rankingi bo są g... warte. Jak się chciałem zapisać na kurs językowy to rozpytałem znajomych. To jedyna dobra metoda w naszym pseudo wolnym i pseudo uczciwym świecie.
członkwie PASE chwala się miejscami w rankingu NEWS weeka! Czyli co jest grane? Jeśli członek pisze o wysokim miejscu w rankingu, a potem PASE wszczyna bunt przeciwko, to o co chodzi? Czy aby nie o to, że ktoś jest smutny, że już nie wypadł tak dobrze?Fakt, pytajcie ludzi, oni wiedzą najlepiej, gdzie sie uczyć. Stowarzyszenia są dobre dla stowarzyszonych.
Ty słońce chyba albo nie widzisz, że pisemeczka takie jak Newsweek do nabijania kasy służą ( a publikacje rankingów nakręcają sprzedaż), albo Cię nie przyjęli do PASE bo się bałaś weryfikacji. A może inspekcja wypadła żenująco?
A ja uważam, że to PASE jest do niczego. Widziałam tegoroczną ankietę Newsweeka i ankietera w pracy. I muszę powiedzieć, że trzeba być naprawde dobra szkołą, aby sprostać tej ankieci. A widocznie szkoły PASE są dobre, ale wtedy kiedy same nawzajem się oceniają czyli towarzystwo wzajemnej adoracji.
Temat przeniesiony do archwium.
31-49 z 49
| następna

« 

Praca za granicą

 »

Studia za granicą