Kursy angielskiego w warszawskim English For You ???

Temat przeniesiony do archwium.
Słyszałem trochę o English For You, jestem zainteresowany kursami w tej szkole, jakie są Wasze doświadczenia z tą szkołą. Jest dość znana w Warszawie, co Wy na to ???
Według mnie English For You to dobra szkoła językowa, miałem okazję korzystać z usług tej firmy jakiś czas temu. Zgadzam się jednak, że oczywiście wiele zależy od lektorów na jakich trafisz. Generalnie idea polegająca na organizowaniu kursów prowadzonych przez dwóch lektorów (polski i Native) jest bardzo dobra. Konwersacje z Nativem przygotowywane są przez polskiego lektora. Polski lektor odpowiada także za gramatykę. Oferowane warsztaty z Nativami wielu osobom mogą pomóc w mówieniu. Zwłaszcza,że organizowane są w fajnym miejscu, kawiarence English For You. Miejsce pełne uroku. Lektorzy, którzy mnie uczyli to Magda Grzegrzółka i Native z Australii Chriss. Uważam, że potrafili ze sobą dobrze współpracować.
Grupa liczyła 6 osób,została dobrana wiekiem i poziomem, dzięki temu konwersacje z Chrissem były interesujące.
Szkoła oferuje możliwość płatności miesięcznej i to jest wygodne, ale niestety wówczas kurs kosztuje więcej niż przy płatności za cały semestr z góry. Podręczniki nie są wliczone w cenę. Generalnie jednak ceny nie są wygórowane, choć można zanleżć tańszą opcję. Wybierając szkołę angielskiego w Warszawie można według mnie rozważyć także propozycję Pygamaliona, trafiłem tam na kurs bardzo dobrze prowadzony przez Arka Żygadło, doskonale potrafi wytłumaczyć gramatykę.
Jako osoba od jakiegoś czasu obserwująca to forum pokierowałem się różnymi opiniami o English For You i zapisałem się do tej szkoły. Miałem to szczęście, że znam osobiście dwie osoby które chodziły do tej szkoły. Obecnie uczęszczam do English For You na kurs C1. Generalnie jestem usatysfakcjonowany poziomem zajęć. Lekcje są prowadzone naprzemiennie przez Nativa- Franka i polską lektorkę Biankę. Jest dużo ciekawych konwersacji, sporo dodatkowych materiałów z anglojęzycznej prasy. Frank dobrze moderuje rozmowę i każdy ma szanse coś powiedzieć. Bianka zajmuje się częścią gramtyczną, idiomami, przeprowadza testy. Dobrze to wygląda, gdyż prowadzący są przygotowani do zajęć, grupa liczy 5 osób. Niezłym rozwiązaniem byłoby natomisat podmienianie Natiwów co kilka lekcji. Na szczęście podczas dodatkowych warsztatów zmieniają Nativi i jest możliwośc kontaktu z róznymi osobami, co bardzo wzbogaca wiedzę nie tylko w zakresie języka, ale poznania różnych kultur. Ogólnie szkoła warta pieniędzy, choć akurat w Warszawie sporo jest innych dobrych propozycji ze względu na bardzo dużą konkurencję.
Szkoła, szkołą. Ja bardzo kiedyś skorzystałem z Erasmusa, rzeczywiscie projekt ten daje możlwość obcowania w otoczeniu obcego języka. Zwłascza, gdy stypedium trwa kilka miesięcy. Musisz jakoś dać sobie radę i nie ważne czy mówisz porawnie, czy nie.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia