Najlepsze szkoły językowe w Warszawie- które ???

421-450 z 748
Szkół językowych jest bardzo dużo. Godną polecenia jest ta szkoła http://www.luckyluke.edu.pl/ Mają bardzo dobrych nauczycieli. Zajęcia są prowadzone w małych grupach max 5 osobowych, co zwiększa efektywe uczenie. Bez problemu przygotują Cię do egzaminów FCE itd. z tego co czytałam, jest też możliwość nauki indywidualnej z dojazdem do domu.
zgadzam się z bolko12 - trzeba samemu pracować nad językiem. uczyłam się na różne sposoby szkoły, korki w domu i chyba najlepiej mi się uczyło w szkole.chodziłam na callana ale to nie było trafione a pozniej na normalne kursy do Pi School i to było to. urozmaicone zajęcia ale też siedziałam w domu i się uczyłam. zajecia +praca dały obecne bardzo dobre rezultaty!
Cytat:
No to gdzie według Was najlepiej przygotuje się do cae w Warszawie? W której szkole?

Przede wszystkim w szkole która długo jest na rynku...
a może pojechać na kurs językowy za granicę? ja byłam na takim z Glossą i mam zamiar pojechać jeszcze raz. Bardzo dużo można się nauczyć, bo kursy są tak fajnie pomyślane, że nie ma za dużo rodaków więc siłą rzeczy ciągle musisz po angielsku mówić.
Wyjazd za granicę czemu nie, ale najpierw warto rozwinąć język na kursie stacjonarnym
Bez podstaw nie ma sensu wyjazd
No właśnie, wyjazdy są fajne, jeżeli już trochę umiemy i mamy na nie czas. Jak ktoś studiuje lub uczy się, to ma dużo wakacji, ale jeżeli to urlop to lepiej go spożytkować na wypoczynek, a w ciągu roku poświęcić czas na regularną naukę.
Można połączyć przyjemne z pożytecznym
Ja się świetnie odnalazłam w skrivaneku, najbardziej podpasował mi blended learning, ale jak wiadomo metodę można dobrać pod indywidualne potrzeby.
Cytat:
bolko12
06 mar 2015
Wyjazd za granicę czemu nie, ale najpierw warto rozwinąć język na kursie stacjonarnym

Można równie dobrze wziąć jakiś intensywny kurs np. w wakacje
Cytat:
No to myślę, że dobrze wybrałeś, jeżeli zależy ci na komunikacji i konwersacjach to rzczywiście English For You to miejsce godne uwagi, wiem to z doświadczenia jako słuchacz tej szkoły.
Może trafisz na któregoś z Nativów z USA Travia, Nolana, może Mary.
Korzystaj z dodakowych warsztaów. Warto, ale pytaj kto je prowadzi, sam zobaczysz, którzy lektorzy ci bardziej podpasują.

Fakt, że jeżeli chodzi o Warszawę to English For You jest miejscem, gdzie można otrzymać sporą dawkę zajęć ukierunkowanych na konwersacje. Kurs jest tak zbudowany, że 50 procent kursu prowadzona jest przez osobę anglojęzyczną. Zajęcia te oparte są o tematykę wcześniej omówioną przez polskiego lektora. Dzięki temu jest czas aby przygotować się do zajęć, gdyż wiadomo o czym będzie dyskusja z nativem. Ważne to jest dla osób, które mają stres przed mówieniem. Obecnie jestem na kursie do certyfikatu i muszę przyznać, ze ten system nauki sprawdza sie także w tym aspekcie. Pani Magda tłumaczy nam temat i omawia także sprawy gramatyki, robi testy i przygotowuje do dyskusji z naszym Anglikiem- Jonathanem( bardzo dobry native speaker)
Cytat:
Ramin29
18 lut 2015
Zgadzam się to dobra metoda w empik school jest też podobna metoda INSELL, która miałem okazje praktykować u nich na kursie i jestem bardzo zadowolony z efektów.

Słyszałem, ze Empik to dobra szkoła, ale na czym polega metoda INSEL. Napisz co ci się dokładnie w niej podoba:)))
Metoda blended learning- o co chodzi ???
Nowe metody dobra sprawa, ale nikt za nas języka to się nie nauczy
Cytat: maloln
Metoda blended learning- o co chodzi ???

To połączenie nauki stacjonarnej z online. Wygodna sprawa, bo część internetową ćwiczeń wykonujesz kiedy chcesz. Sprawdź choćby w powyższym empik school.

Cytat: taleska
Nowe metody dobra sprawa, ale nikt za nas języka to się nie nauczy

Być może do cudownych metod, które mają wpłynąć na większe przyswajanie języka, należy podchodzić z rezerwą, ale coś co nieco inaczej organizuje zajęcia to chyba dobra metoda. Zresztą jest wybór i można wybrać inny rodzaj kursu.
Nie ma metody cud, jak diety cud
Cytat: summma
Nie ma metody cud, jak diety cud

Ale przeciez jest 'dieta cud' - to nazywa sie 'nie jedzenie w Macdonaldzie i innych stuczno wyrafinowanych produktow.'
Szkoda tylko, ze ludzie chca wszystko 'natychmiast', a nawet lepiej 'na wczoraj'....
Nie ma, nie bylo i nigdy nie bedzie metody cud - tzn. metody zeby nauczyc sie jez. obcego w ciagu minuty, godziny, dnia, miesiaca, 3 miesiecy. Ale ludzie jeszcze w to wierza i nie mozemy im tego zabraniac....
ej a macie jakieś doświadczenia ze speak up'em?
Cytat: summma
Nie ma metody cud, jak diety cud

Przekornie się nie zgodzę. Dobra szkoła językowa powinna być jak McDonald - ciągle chcesz tam wracać po kolejne łakocie (naukę).
Oj mnie MC to akurat słabo smakuje , wole kebab
Posty w tym temacie bardzo zachęciły mnie do English for you, podoba mi się ich metoda nauki, jednak niestety najwyższym poziomem u nich jest kurs C1, przygotowujący do CAE :( zdałam go dwa lata temu, jednak przez ten czas miałam małą styczność z językiem, dlatego chciałabym coś w stylu C1+, Post-Advanced, czy też od razu Proficiency. Znacie dobre szkoły przygotowujące do CPE?
Cytat:
ispirazione
4 dni temu, 19:14
Posty w tym temacie bardzo zachęciły mnie do English for you, podoba mi się ich metoda nauki, jednak niestety najwyższym poziomem u nich jest kurs C1, przygotowujący do CAE :( zdałam go dwa lata temu, jednak przez ten czas miałam małą styczność z językiem, dlatego chciałabym coś w stylu C1+, Post-Advanced, czy też od razu Proficiency. Znacie dobre szkoły przygotowujące do CPE?

Z mojej wiedzy w English For You najwyższy poziom zaawansowanie to właśnie C1+. Kurs jest dla osób na bardzo wysokim poziomie zaawansowania, którzy już nie potrzebują zajęć z polskim lektorem. Zajęcia prowadzone są tylko przez Anglika lub Amerykanina( często po połowie przez jednego i drugiego). Ci natives przygotowują tematykę do konwersacji w opierając się na anglojęzycznej prasie i wiadomościach. Wiem, że bardzo wzbogaca to język, szczególnie osoby, które już i tak są bardzo dobre w angielskim. Są to autorskie programy konwersacyjne. Jak skończę C1 to chętnie uderzę na taki kurs konwersacyjny. Jednak do tego trzeba dobrze już znać język. Jeżeli chodzi o C2 to warto może spróbować w British Council w Alejach Jerozolimskich
Ludzi na C2 jest bardzo mało- to wysoki poziom, bardzo wysoki, można w sumie uczyć już kokgoś
Cytat: maloln
Oj mnie MC to akurat słabo smakuje , wole kebab

Jeden woli MC, ktoś inny kebab, a następny sałatę. Masz do wyboru różne szkoły, chyba nie ma najlepszej, tej jedynej.
edytowany przez kaktus12: 22 maj 2015
Oczywiście nie ma jednej jedynej. Jeden woli Callana , drugi kursy wyjazdowe itd.
Cytat: magda.go
ej a macie jakieś doświadczenia ze speak up'em?

Yup, I have some experience with Speak Up :)
About 2 years ago I started to learn English - it wasn't my decision, my employer decided for me. I had no choice, because the alternative was simple: if I won't learn English in a year, I'll be fired. To make long story short: I'm very satisfied with their method and teachers, not to mention I still have a job :) If you'd ask me for advice, I'd suggest visiting their website (www.speak-up.com) and choosing a school (assuming you're looking for one in Warsaw, there are 5 to choose from). Personally I don't know any other school that gives you a written guarantee of a successful course, but obviously I don't know all language schools in Poland. They helped me, so they can help anyone I think :D Good luck!
Jak widać nauczyli mnie angielskiego całkiem skutecznie, więc z mojej perspektywy to dobry wybór. Pozdrawiam, Parappa
Cytat: ParappaRappa
if I won't learn English in a year, I'll be fired

tak sie nie pisze
Chodziłem do kilku szkół językowych. Do miejsc, gdzie rzeczywiście sporo można się nauczyć z pewnością mogę zaliczyć English For You. Kursy w których brałem udział były prowadzone dynamicznie. Oczywiście zasługa to małych grupek i dobrze ogarniętych lektorów. Podczas kursu robione są zarówno zadania teoretyczne z polskim lektorem natomiast osoba z kraju anglojęzycznego ( Stany, Anglia lub Kanada) rozkręca mówienie. Można poznać dzięki temu sporo ciekawostek ze świata i przełamać paraliż przed mówieniem. Generalnie dzięki temu chce się chodzić na zajecia, gdyż ciągle się coś dzieje. Alternatywnie dobrą szkołą, gdzie jakiś czas temu chodziłem była szkoła OK. Mają dobrą kadrę, rozsądni cenowo i dobrze przygotowują do egzaminów w British Council.
Cytat:
Cytat: olka1990wawa
Ja chodzę do szkoły Peritus Speed School, kierowłam się głównie opinią znajomych, popularną metodą Speak.pl oraz dogodnymi lokalizacjami (mają ich aż 18).

Ja też jakiś czas temu chodziłem do Peritusa, dobra szkoła, podobał mi się stały nadzór metodyczny i elastyczność jeżeli chodzi o system płatności. Lektorzy odpowiednio przygotowani do pracy, przynosili dużo dodatkowych materiałów. Uważam Peritusa za rozsądną propozycje za nie tak duże pieniądze.

Dobre rzeczy słyszałem o Peritusie, mają bardzo indywidualne podejście do słuchacza i zaangażowaną kadrę, siostra chodziła dwa semestry i ma zamiar chodzić dalej
421-450 z 748

 »

Studia językowe