Szkoły angielskiego w Łodzi

Temat przeniesiony do archwium.
Jako, że wątku z Łodzią też jest niewiele - rozpocznę. Proponuję najbardziej zindywdualizowane (możliwość wyboru godziny lekcji, tematu, intensywności kursu)kursy angielskiego w Łodzi, oparte na metodzie praktycznej aplikacji. Szczegóły: http://en.360yes.eu

Przy okazji pytanie - co jest dla Was najważniejszy przy wyborze szkoły językowej?
edytowany przez karolka09: 28 sie 2012
Rozumiem, że to Twoja strona?
W wyrazie: "trough" jest literówka ;)
Jestem byłą uczennicą native speakera, który ją prowadzi, dlatego z czystym sumieniem polecam:)
ale właściwe to co? :) Jak rozumiem, w tym wątku mamy polecać Szkoły? :)
No to polecajmy! :) Mam trochę doświadczenia w tym zakresie więc się podzielę :)
Przeszłam chyba przez większość znanych łódzkich szkół językowych i dopiero rok temu znalazłam coś dla siebie. Chodzi o Szkołę Językową SORBONA. Mieści się na 6 Sierpnia 14, kiedyś byli na Piotrkowskiej ale się przenieśli. Od roku chodzę tam na angielski. Lektor Michał jest naprawdę świetny. Widzę u siebie takie rezultaty jakich wcześniej nigdy nie miałam. Poza tym miła atmosfera i obsługa. Od października podobno mają dodatkowo native speakera z uprawnieniami. Sprawdźcie. Ja kontynuuję naukę od października. Polecam ;) Może się spotkamy na zajęciach :P
A jaką metodę nauczania stosują w Sorbonie, o której piszesz?
Temat przeniesiony do archwium.