GB ENGLISH OPINIE

Temat przeniesiony do archwium.
CZESC

SZUKAM OPINI NA TEMAT SZKOŁY GB ENGLISH Z WARSZAWY. WIE KTOS COS WIĘCEJ NA JEJ TEMAT?
Szkoła bardzo w porządku. Sam do niej uczęszczam i nie narzekam. Ciekawie uczą, dużo się rozmawia. Cena też nie jest wysoka (patrząc na inne)
ZDECYDOWAŁĄM SIĘ NA TĄ SZKOŁĘ I JEST OK. UCZĘ SIĘ OD POCZĄTKU LIPCA I WIDZĘ EFEKTY. sĄ BARDZO FAJNI LEKTORZY:)
DLCZEGO piszecie duzymi literami, ktora sa uwazane jako KRZYKI. Kurcze blade - na kogo krzyczycie, czy naprawde to, ze ktos na mnie krzyknie zacheci mnie do czegokolwiek. I DON'T think so.

Co to znaczy 'fajni' , mlodzi ok 30tki, tacy na ktorych tylko palce lizac.....
Cytat: terri
DLCZEGO piszecie duzymi literami, ktora sa uwazane jako KRZYKI. Kurcze blade - na kogo krzyczycie, czy naprawde to, ze ktos na mnie krzyknie zacheci mnie do czegokolwiek. I DON'T think so.

Co to znaczy 'fajni' , mlodzi ok 30tki, tacy na ktorych tylko palce lizac.....

Przepraszam, nie wiedziałam, że to taki problem. Lektorzy są fajni, bo dobrze tłumaczą, mają czas dla uczniów i są bardzo pozytywnie nastawieni. Nie ma problemów, jeżeli czegoś nie jesteś w stanie pojąć to chwilę indywidualnie mogą nad Tobą popracować. Bardzo ich lubię, szczególnie pana Marcina (bo z nim mam najwięcej zajęć).

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie