Kurs językowy - gdzie?

Temat przeniesiony do archwium.
Rozważam opcję zapisania mojej córki do szkoły językowej, żeby podszkolić jej angielski. Znalazłam ciekawą ofertę w swoim mieście, a mianowicie Active Learning. Czy ktoś z was miał doczynienia z tą szkołą? Jakie opinie? Przyznam się, że ceny mają konkurencyjne, bo już dowiadywałam się tej informacji. Ale czy tanio znaczy dobrze.. Tego chciałabym się od was dowiedzieć.
Wiem że w Active Learning sąbardzo dobrzy i skuteczni w nauce języka także nie ma się czego bać :)
Nie ma co uczyć się w nieznanych szkołach. Poszukaj bardziej znanej.
Pewnie Twoja córka jest teraz na etapie szkolnym , więc na pewno wygodniej dla niej będzie, gdy zapiszesz ją na kurs angielskiego w eskk.pl i będzie mogła uczyć się w domu. Prześlą jej zeszyty i płyty do nauki i będzie mogła uczyć się samodzielnie. Mają też kursy w wersji online, co dla młodzieży wydaje się najlepszym rozwiązaniem. Dodatkowo będzie miała opiekę ze strony nauczyciela, który zawsze służy pomocą.
Też tak uważam, ze najlepiej jest sie zdecydowac na znana szkołe i polecana przez innych. To gwarantuje nam też taka dobra i skuteczną naukę.
Tak, ale Speak-up nie jest jedno z tych szkol.
Cytat: terri
Tak, ale Speak-up nie jest jedno z tych szkol.

Każda duża szkoła, z wieloletnim stażem jest jedną z tych szkół. Nie ma wyjątków.
Nie wiem co jest złego w mniej znanych szkołach?
Sama chodziłam zawsze do małych szkół i dobrze na tym wychodziłam. Teraz szukałam czegoś w centrum i znalazłam Mike Mills English, dopiero zaczynam tam semestr i podoba mi się to że są małe grupy, jest zabawnie i merytorycznie mi się tak lepiej uczy.
Cytat: Tiburona
Nie wiem co jest złego w mniej znanych szkołach?
Sama chodziłam zawsze do małych szkół i dobrze na tym wychodziłam. Teraz szukałam czegoś w centrum i znalazłam Mike Mills English, dopiero zaczynam tam semestr i podoba mi się to że są małe grupy, jest zabawnie i merytorycznie mi się tak lepiej uczy.

W małych szkołach nie ma nic złego. Problem jest przede wszystkim ze szkołami mało znanymi. Trudno takiej placówce zaufać.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Programy do nauki języków

 »

Studia za granicą