angielski we Wrocławiu - gdzie się uczyć?

Temat przeniesiony do archwium.
Nie mogę znaleźc wątku dotyczącego nauki angielskiego we Wrocławiu? Jeśli jest taki, pomóżcie:) A moje pytanie brzmi - jakże banalnie i mało oryginalne - gdzie jest fajne miejsce (duża szkoła, lektor, prywatnie, jakas mała szkółka), gdzie naprawdę można się nauczyć, gdzie są fajnie lektorzy, gdzie nie ma anonimowości. Jak mam wydać pieniądze, to chciałabym to zrobić sensownie:)
mogę polecić Golden Fox na racławickiej we Wrocławiu, są bardzo życzliwi, można do nich przed zapisaniem się przyjść zwyczajnie pogadać, poświęcają każdemu dużo czasu, poznałam tam świetnych lektorów, dla tych ludzi chce mi się tam wracać, bardzo mnie motywują do nauki, tak sobie myślę, że szkoda, że w szkołach publicznych nie ma takich nauczycieli, no może i są, ale w zdecydowanej mniejszości, w każdym razie goldenfox z czystym sumieniem polecam, pewnie są też inne fajne małe szkoły, ale ja akurat trafiłam do nich, też z polecenia zresztą, ceny też mają ok
edytowany przez czenko: 22 sie 2013
Zdecydowanie odradzam korzystanie z usług szkoły językowej Oxford Language Centre, Wrocław, ul. Biskupia 11 i ostrzegam przed jej praktykami:

1) Stosowanie klauzul niedozwolonych w regulaminie – w razie złożenia wypowiedzenia przez uczestnika kursu, szkoła nie dopuszcza możliwości zwrotu kwoty za niewykorzystane zajęcia, co jest niezgodne z prawem.
2) Nierespektowanie prawomocnego wyroku sądu z dnia 13.09.2012, nakazującego zwrot pieniędzy dla uczestnika, dług szkoły z tego tytułu wynosi na tę chwilę wraz z odsetkami, kosztami procesu i kosztami egzekucji ponad 2.200 PLN i ciągle rośnie.
3) Uchylanie się od działań komornika, który zajął konto rzekomego właściciela szkoły - egzekucja jest nieskuteczna gdyż osoba wskazywana jako formalnie prowadząca szkołę nie ma żadnych przepływów na koncie bankowym, można w związku z tym podejrzewać, że nie jest osobą decyzyjną i nie wiadomo kto tak naprawdę odpowiada za działania szkoły.

W związku z powyższym zamierzam w najbliższym czasie powiadomić Państwową Inspekcję Handlową o praktykach tego podmiotu, jak również złożyć doniesienie do właściwego organu o możliwości popełnienia przestępstwa firmanctwa określonego w Art. 55 § 1 K.k.s. "Podatnik, który w celu zatajenia prowadzenia działalności gospodarczej na własny rachunek lub rzeczywistych rozmiarów tej działalności posługuje się imieniem i nazwiskiem, nazwą lub firmą innego podmiotu i przez to naraża podatek na uszczuplenie, podlega karze (...)"

« 

Pomoc językowa