Opinie o szkołach językowych osób które chodziły

Temat przeniesiony do archwium.
Chcialabym zapytac czy macie jakies zdanie lub slyszeliście opinie o szkole British Council albo British School lub moze macie jeszcze jakas inna opcje ktora bardzo polecacie. Troche skyszalam o BC ale jest tam drogo ( semestr 2600) i zastanawiam sie czy warto. Osob w grupie tam maja duzo bo 12. Bylam tez w berlitzu na rozmowie ale tam nie zrobili mi zadnego testu tylko byla rozmowa z jakas pani ktora wydala mi sie mega nieprofesjonalna. Ogólnie test w BC wydał mi się bardzo profesjonalny ale zastanawiam się czy warto płacić tak dużo za zajęcia w tak licznych grupach. Z góry dzięki za opinie :)

Hej :) Mi sie wydaje że nie warto przepłacać najważniejsi są zawsze lektorzy! Osobiście mogłabym polecić szkołę Lang Ltc, chodziłam tam w zeszłym roku i chyba w tym roku też się zapiszę. Ceny są dość niskie, a bardzo podobała mi się atmosfera w szkole i na zajęciach, lektorzy są bardzo profesjonalni i zawsze przygotowani do zajęć :) Sprawdź sobie ceny: http://www.lang.com.pl/szkola-jezykowa/cennik-i-terminy

Pozdrawiam :)
Dobrze, że można sobie powybierać
edytowany przez helioska: 16 wrz 2013
Cytat: timon83
Dokładnie..najważniejsi są lektorzy i ich motywacja..jak się okazuje wolny rynek sprzyja większemu zaangażowaniu lektorów… ja wybrałem chatterbox.pl i już drugi rok uczęszczam na zajęcia online. Przekonały mnie pierwsze zajęcia gratis i to na plus bo teraz mówię o wiele lepiej i poprawiłam się również w pisaniu.

Zawsze gratis to miła sprawa, nie kupujesz w sumie kota w worku
Jeśli chodzi o mnie to polecam ProSchool. Fakt jest to nowa szkoła, ale powstali na bazie profesji, która jest na rynku chyba od 12 lat. ceny mają bardzo fajne, w Gdańsku za kurs angielskiego 120h zapłaciłam niecałe 1300zł a dodatkowo jest platforma e-learningowa i darmowe zajęcia z konwersacji i gramatyki w weekendy. no i z tego co wybadałam mają dobrą ekipę lektorską. a to jak już wspominaliście najważniejsze :)