Jaka szkoła językowa online.

Temat przeniesiony do archwium.
Witam chciałbym w końcu opanować język angielski.Jako programista muszę go znać perfekcyjnie ponieważ , materiały w większości są w języku angielskim i zawsze to czego szukam to nie mogę zrozumieć w nawet 50% co tam autor miał na myśli itp .Chciał bym również swobodnie móc gadać po angielsku i rozumieć np filmy,seriale itp.Mam teraz pytanie jaką szkołę językową polecicie ale aby była online i przystępna cenowo a efekty jak najlepsze osiągnął. Czekam na pomoc i z góry wielkie dzięki.
Nie musisz znac jezyka perfekcyjnie. Musisz przede wszystkim poznac slownictwo i typowa gramatyke tekstow technicznych/informatycznych. Szukaj szkol, ktore oferuja takie kursy, a moze pomysl o korepetycjach u kogos, kto jest lektorem na jakiejs uczelni dla informatykow.
Gadanie po angielsku to inna sprawa, latwiej znalezc kogos do takich zajec, byc moze poprowadzi je takze nauczyciel od jezyka technicznego
Z tym to ciężko będzie u mnie myślałem o czymś w stylu empik school online,zapisał bym się nawet tam ale ceny będą pewnie wysokie.
sprobuj znalezc takiego korepetytora w internecie
A co myślicie o etutor warto??
Szukam jednak kursu przez internet którym mógłbym się wiele nauczyć ale i również mieć możliwośc porozmawiania w języku angielskim itp znalazłem jeszcze to wato??http://www.blc4u.com/pl/ Znacie jeszcze jakieś inne kursy online które faktycznie coś uczą??
Online jest super :) Oszczędność czasu i mega wygoda - 100 razy wolę siedzieć sobie na tarasie, a nie w średniowywietrzonej sali ;) Trzeba zwrócić uwagę na kilka rzeczy:
- tylko platforma edukacyjna z wirtualnymi pokojami (nie skype!)
- gwarancja dobrych lektorów z przygotowaniem i wykształceniem (nie będzie was uczył ktoś, kto o języku sam ma mgliste pojęcie)
- dostęp do materiałów w prawdziwego zdarzenia (na tablicy w czasie zajęć, ale też po zajęciach do powtórek)
- dostęp do materiałów audio i video w czasie zajęć i po

Jeśli upewnicie się, że tu jest wszystko ok - będzie SUKCES :)
To trochę jak kupienie CD w księgarni językowej. Brak lektora utrudnia naukę i z czasem - demotywuje... Ja mam już spore doświadczenie w postaci wykupionego dostępu do 3 stron tego typu. Żadnej już nie używam, 'chodzę' na zajęcia w szkole online z lektorem na żywo :)


Cytat: gokoko
A co myślicie o etutor warto??
EduEdu - sprawdzona :)

Cytat: gokoko
Witam chciałbym w końcu opanować język angielski.Jako programista muszę go znać perfekcyjnie ponieważ , materiały w większości są w języku angielskim i zawsze to czego szukam to nie mogę zrozumieć w nawet 50% co tam autor miał na myśli itp .Chciał bym również swobodnie móc gadać po angielsku i rozumieć np filmy,seriale itp.Mam teraz pytanie jaką szkołę językową polecicie ale aby była online i przystępna cenowo a efekty jak najlepsze osiągnął. Czekam na pomoc i z góry wielkie dzięki.
edytowany przez EnglishPro77: 28 kwi 2014
Korzystałam z blc4u kiedyś, ale teraz uczę się w EduEdu online i jestem bardziej zadowolona. Świetni lektorzy (miałam 2 do tej pory - Piers M i Małgosia K), więc polecam :)

Cytat: gokoko
Szukam jednak kursu przez internet którym mógłbym się wiele nauczyć ale i również mieć możliwośc porozmawiania w języku angielskim itp znalazłem jeszcze to wato??http://www.blc4u.com/pl/ Znacie jeszcze jakieś inne kursy online które faktycznie coś uczą??
Fakt, empik jak zresztą zawsze zniechęcił mnie ceną.

Cytat: gokoko
Z tym to ciężko będzie u mnie myślałem o czymś w stylu empik school online,zapisał bym się nawet tam ale ceny będą pewnie wysokie.
Też szukam czegoś online. Nie chce mi się dojeżdżać, nie mam na to czasu. Uczyć się muszę, bo pracodawca (jak każdy pracodawca obecnie) wymaga dobrej znajomości angielskiego. Ale musi być z lektorem i nie przez skype, musi być w bardziej profesjonalnej wersji ;) Uczyłem się już tak i liczba problemów ze zrywanym połączeniem mnie mega wkurzała. Do tego szkoła, w której się uczyłem zniknęła wraz z moją zapłaconą z góry kasą.
Zastanawiam się nad kilkoma szkołami - czy ktoś ma jakieś doświadczenie (dobre lub nie) w tej kwestii? Z góry dzięki!
hmmm tak myśląc jeśli chcesz on-line to niektóre szkoły charakteryzują sie tym, że nauka jest przez internet z szkoleniowcem a nawet przez telefon :) może Berliz?
Temat przeniesiony do archwium.