ESKK opinie

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,
Zacznę od tego, że chciałabym rozpocząć naukę angielskiego korzystając z tego, iż mam urlop macierzyński, który może się trochę przesłużyć. Niestety nie mam możliwości uczęszczać na kurs stacjonarny zatem chciałabym skorzystać z kursu na odległość. Na jednej ze stron widziałam reklamę ESKK i pomyślałam, że to byłby dobry wybór. Co myślicie o takiej formie nauki? A może macie inne propozycje samodzielnej nauki?
Uważam, że to dobry wybór. Szkoła prowadzi wiele kursów na kilku poziomach. Mozesz uczyc sie w kilku tempach (1 lekcja na miesięc, 2 lub 4) masz swojego osobistego nauczyciela który sprawdza twoje testy i udziela pisemnych lub telefonicznych konsultacji.
Korzystałem z nauki korepondencyjnej w tej szkole kilka lat temu, w miedzyczasie trochę sie zmieniło, ale raczej na korzyść.
Sądzę, że nauka w tempie dwie lekcje na miesiąc jest możliwa przy opiece nad maluchem.

Życzę powodzienia w nauce.
Nie tak dawno skończyłam kurs ESKK i jestem zadowolona. Materiały są dobrej jakości i nauka idzie szybko. Wiem, że mając małe dziecko jest problem z systematycznością nauki ale o tyle dobrze w tych kursach, że nikt nie pogania. Uczysz się kiedy masz na to czas.
Jeżeli nie masz możliwości uczęszczać na kurs stacjonarny to śmiało zapisz się na ten na odległość. Zawsze to lepsze niż nic:)
Fajnie, że mając urlop chcesz go poświęcić także na naukę.
Jeśli chodzi o kursy ... nauka na odległość sprawdzi się u Ciebie jak najbardziej,
Oprócz nauki z książek kursowych możesz korzystać z blogów i materiałów
na you tube do nauki angielskiego. Nie zapomnij także aby dużo mówić.Nawet sama do siebie w tym języku:)
Julka, jeżeli tylko masz możliwość uczenia się to korzystaj.
Nie znak kursów ESKK ale pewnie znajdziesz sporo opinii
w necie na ten temat.
Ja bym na Twoim miejscu zapisała się na ten kurs. Zawsze wykorzystasz czas w sposób efektywny:) Pomijam tu oczywiście zajmowanie się dzieckiem, bo to najważniejsze. Co do jakości kursów Eskk to teraz nie wiem. Uczyłam się 8 lat temu języka niemieckiego z Eskk i byłam zadowolona. Obecnie, pewnie już troszkę inaczej wyglądają te kursy.
Julka, widziałam gdzieś 1000 słów po angielsku. Na początek się ich naucz
a potem to już tylko kurs aby nauczyć się gramatyki. Kursu angielskiego w ESKK nie znam
ale czytałam dobre opinie o tej szkole. Spróbować nic nie zaszkodzi:)
Julka, znajomość angielskiego to podstawa. Ja możesz to
wykorzystaj czas wolny od pracy. Ja kupiłam parę miesięcy temu
kurs włoskiego w eskk i na naukę przeznaczam ok 25 min dziennie.
Julka, uczyłam się z kursu ESKK będąc za granicą. Mi akurat taki typ nauki bardzo odpowiada ale sama musisz się przekonać, czy będzie pasował Tobie.A pomysł z wykorzystaniem urlopu, jak najbardziej o.k.
Będąc na studiach, wychowywałam swoje dziecko. Nauki full.
Czyli jak widać da się połączyć obie te rzeczy jednocześnie.
Jeśli będziesz uczyć się angielskiego w domu, będzie ci o wiele łatwiej.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie