Open School w Poznaniu

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!
Zaczęłam w tym roku studia w Poznaniu i szukałam dobrej szkoły językowej, zdecydowałam się na Open School. Znacie tą szkołę? Możecie swoje opinie wyrazić? Mnie przede wszystkim przekonało umiejscowienie szkoły przy Moście Teatralnym, ale też fakt, że mogę zdecydować w jak licznej grupie chcę mieć zajęcia. Nie ukrywam, że to dla mnie ogromny plus, bo po wcześniejszych doświadczeniach z ProfiLingua i przeludnionych grupach niewiele wyniosłam. Dodatkowo tu w Open School dostałam gwarancje na piśmie zdania egzaminu na certyfikat, a jak nie to zwracają kasę. Więc się skusiłam:)
Open School to dobry wybór. Wcześniej chodziłem w innym mieście, teraz z racji poznańskich studiów zapisałem się i tu. Nigdzie wcześniej nie spotkałem tak kontaktowych lektorów, którzy nie trzymają się sztywno książek i gonią z materiałem. Oni potrafią się zatrzymać, wytłumaczyć, powtórzyć. Dodatkowo darmowe zajęcia z native speakerami, którzy są przesympatyczni to przyjemność chodzenia.
Hej!
Ja zacząłem kurs od tego semestru w Openie i jestem po pierwszych zajęciach. Wrażenia bardzo pozytywne. Lektorka sympatyczna kobitka, w interesujący sposób prowadziła lekcje, zapowiada się ciekawie, a ja czekam na pierwsze spotkanie z native speakerem:)
hej, a ja chciałabym polecić Szkołę Językową da Gama. Mają póki co 2 oddziały. Chodzę tam od września i jestem naprawdę zadowolona. Wyrozumiali lektorzy, małe grupy i ceny jak dla studentów bardzo przystępne;)
Witam!
Ja uczęszczam do Open School w Poznaniu. Świetna lokalizacja, sympatyczni prowadzący i świetne zajęcia z native speakerami. Jestem zadowolona z wyboru i polecam tą szkołę.
Witam serdecznie,
Ja też mam przyjemność korzystać z oferty Open School w Poznaniu. Wybrałam grupę od dwóch do czterech osób, bo nie lubię tłoku ;) Nigdy nie miałam problemów z angielskim, ale dopiero w tej szkole uświadomiłam sobie, jak wiele muszę się jeszcze nauczyć. Poziom jest wysoki, ale dzięki darmowym zajęciom z native speakerem, mój angielski staje coraz bardziej naturalny. Z tą gwarancją to prawda, ale myślę, że jednak z niej nie skorzystam :) Dobrze przygotowują do egzaminu, a certyfikat jest dla mnie ważniejszy niż zwrot kasy. Poza tym, wcale nie jest tu najdrożej (taniej niż np. w Empik School), a dodatkowo można płacić ratalnie. No i słówko o lektorach - są otwarci, pomocni i kompetentni :) Z czystym sumieniem polecam!
Szkoła Open School w Poznaniu to wyjątkowa kiepska szkoła językowa. Nic przez pół roku się nie nauczyłam. Słaby i drętwy lektor, na zajęciach chciało się spać. Wiele osób z grupy zrezygnowało, wszyscy narzekali. Nie polecam.
No ja również uczęszczam do tej szkoły i widzę u siebie postępy. Nie mam zdolności jeżeli chodzi o języki, ale w końcu zaczynam rozumieć to co do mnie mówią. Wg mnie Open School to doskonały wybór.
Fakt cenowo są ok, zastanawiam się nad kursem do FCE właśnie u nich. Czy dużo osób zdaje u nich egzamin ???
Cytat: Hania8503
Witam!
Ja uczęszczam do Open School w Poznaniu. Świetna lokalizacja, sympatyczni prowadzący i świetne zajęcia z native speakerami. Jestem zadowolona z wyboru i polecam tą szkołę.

Może troszkę więcej argumentów
Temat przeniesiony do archwium.