Speak Up Poszkodowani

Temat przeniesiony do archwium.
Szukam osob poszkodowanych w szkolach Speak up na terenie całej Polski prosze opisywac swoje przypadki w skrucie i dodawac meile i miasta polaczmy sie miastami i naglosnimy aby przestrzc innych przed ta szkola. Opiszemy w TVN
Jestem z Krakowa moj mail
[email]
Rozumiem, że wystąpisz w Rozmowach w toku i wylejesz żal za krzywdy wyrządzone przez okrutną szkołę językową, którą na pewno zarządzają rosjanie.
A teraz na poważnie, bo zdarzało mi się natknąć na niezadowolonych ale na pewno nie byli to poszkodowani, po prostu czasem czegoś nie doczytali w umowie, albo spóźnili się z jakąś tam deklaracją. Speak Up to normalna szkoła w której sam się uczę i nie widzę aby komuś wyrządzali krzywdę.
@janko23
Dziekujemy bardzo za twoja wlasno, osobista opinie.
Rozumiem, ze reszta ludzi, ktorzy sa nie za bardzo zadowoleni z tej szkoly to po prostu osoby, ktore NIE posiadaja zdolnosci czytania ze zrozumieniem.
Nie wiem dlaczego tak jest, bo przeciez NIBY uczyli sie w szkolach pisac i czytac, ale jak do czegos przychodzi to jest kompletne ZERO, bo nie posiadaja jeszcze tych zdolnosci.
Dla janko23
wypisalem sie z kursu na drugi dzien nie korzystajac z ani jednej lekcji i zostalem z kredytem i nie wyplaconym wpisowymn 200zl
Dla mariuszspeak
To trochę niemadre jeśli podpisałeś umowę, wziąłeś kredyt a teraz się wycofujesz. To tak jakbym kupił tv a za dwa dni chciał oddać tłumacząc że nie włączyłem. Tylko dobra wola sprzedawcy. Możesz pogadać pójść i może się dogadać jeśli musisz nagle zrezygnować.
Dla mariuszspeak
To trochę niemadre jeśli podpisałeś umowę, wziąłeś kredyt a teraz się wycofujesz. To tak jakbym kupił tv a za dwa dni chciał oddać tłumacząc że nie włączyłem. Tylko dobra wola sprzedawcy. Możesz pogadać pójść i może się dogadać jeśli musisz nagle zrezygnować.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa