Nauka angielskiego przed maturą - Łódź

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć, witam wszystkich. Właśnie się ocknąłem, ze to matury już niewiele, a ja jestem w czarnej dziurze mówiąc delikatnie. Angielski jako tako znam, ale brakuje mi takiej…swobody w wypowiadaniu się. Muszę nad tym popracować. Znacie jakieś dobre metody, może jakieś kursy w necie czy coś…
Ja korzystam z Lang-8, polecam.
Coś o tym wiem. Ja też czasem jak mam mówić po angielsku czuję się jakbym nagle zapomniał języka w buzi. Próbowałem się przekonać do kursów w necie, ale w sumie nic mi nie dały. Zastanawiam się nad kursem stacjonarnym. Moja kumpela chodziła do takiej szkoły gdzie prowadzili zajęcia native speakers i się dzięki temu rozgadała. Mówiła, że jest miła i atmosfera, na luzie i nie trzeba się jakoś stresować. Popytam jej, bo nie pamiętam jak co i gdzie to było
O fajnie, ciekawe jak to się cenowo rozkłada i czy są duże grupy. Ja to w kupie jakoś nie bardzo mogę się skupić…
Słuchaj, ta szkoła to Avalon. Ponoć mają małe grupy i uczą metodą swobodnego rozmawiania. Sama im się bliżej przyjrzę…
Ja jeszcze popatrzę jakie mają ceny. Skro rzeczywiście native mają humorystyczne podejście jak mówiła Twoja znajoma, to może to jest klucz do przełamania bariery językowej…no zobaczymy. Kiedyś w końcu coś może się ruszy w tym temacie.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia